4. nädala kokkuvõte

Jälle nädal läbi ja tegelikult on  pisike tähtpäev ka ehk esimene kuu saab täis minu tervislikuma eluviisi projektis. See kuu on läinud tõsiselt kiiresti ja olen mitu korda tabanud end mõttelt, et oot millal ma selle toitumisega alustama pidin? Ja seda just seetõttu, et veel siiani pole ma kordagi tundnud, et kõht oleks tühi. Varem mäletan hästi neid piinu kui dieeditasin-koguaeg oli nälg ja ma mõtlesin koguaeg ainult toidust.
Kokku olen kaotanud nelja nädalaga 5 kilo. Püksirihmal aga olen kolinud 4 auku edasi. Varsti pean minema auke juurde laskma teha 😊.
Ise olen endaga väga rahul. Riided sobivad jälle selga ja nagu pildil näete siis ma isegi vabatahtlikult tegin endast ja kõhust selfie 😁.


Kolmapäeval tegin koos oma juhendajaga jõusaali ringtreeningut. Siin pildil minu mõlemad juhendajad minu esimest treeningut plaanimas. Mulle ringtreening meeldis, selline paras koormus ja igav  ei hakka :). Nagu eelmises postituses kirjutasin, siis 45 minutit ainult sõudmist oli nii igav, et pidin vahepeal midagi muuda  ka tegema.
Ringtreening on üldjoontes treening, kus sooritatakse teatud arv erinevaid harjutusi ja seda tehakse siis mitu ringi järjest. Harjutuste sooritamisel on kindel korduste arv.  Erinevad trenažöörid on paigutatud nii-öelda ringi, et  oleks mugav ühelt masinalt teisele edasi liikuda. Lisaks kasutasime ka hantelid ja jõukangi. Mulle selline treeningvorm sobib. Ringtreeningud sobivad kõigile, kellele sammukombinatsioonid ei istu või kes soovivad harjutusi omas tempos sooritada. Mulle tuleb meelde, et kui käisime Arlega zumbas (oli vist ikka zumba või siis mingi muu väga kiire treening), meile ei saanud sammud kuidagi selgeks ja siis taarusime nagu kaks vintis daamis tagareas. Nii, et ei sammukombinatsioonidele!


Nädala trennid:
E : puhkepäev
T: kepikõnd 45 minutit
K: jõusaalis ringtreening 60 minutit
N: puhkepäev
R: ujumine 45 minutit
L: sörkjooks 45 minutit
P: sulgpall 60 minutit ja ujumine pool tundi
Lisaks teeme igal õhtul kodus 7 minutist kõhulihaste treeningut.


Toitumine. Mitte ühtelgi päeval üle 1500 kalori. Olen võtnud menüüsse hommikupudru, kuhu panen ka lusikatäie linaseemneid. Alloleval pildil on lisatud pudrule suitsusulajuustu ja see kokku oli tõesti hea.

Iseloomu kasvatasin ka. Neljapäeval olin Tallinnas konverentsil ja reedel seminaril, ööbisin Viru hotellis ja nagu hotellides ikka oli hommikusöök väga rikkalik. Vana mina oleks ennast seal lapikuks söönud aga uus mina piirdus munapudru, peekoni, juustu ja ühe teraleivaga. Tass kohvi ja vett ka. Pildil kogu parempoolne saia ja viinerimaailm jäi minust puutumata.
Pühapäeva hommikul oli meil pannkoogihommik. Pidin oma nädalalubaduse täitma ehk pannkooke tegema. Kunagi kirjutan täpsemalt, mis nädala lubadused ja miks 😊. Sõin ka ise ühe pannkoogi kaalus 150grammi. Hommikusöögilauas arutasime mida uuel nädalal menüüsse võtta, et kõik rahul oleks. Isegi Toomas imestas, et niikaua kui kuu ei ole ma kunagi kaalujälgimisega vastu pidanud. Või tegelikult mitte millegagi. Olen suur ideede genereerija ja algataja aga nagu tegevus muutub rutiiniks, siis mina kaotan kohe huvi. Olen tööalaselt ennast viimases aastad teadlikult kasvatanud, et millega alustad see tuleb ka lõpuni viia ja kui sa pole kindel siis parem ära alusta. Lõpuks on see hakanud vilja kandma 😊.
Ilusat uut nädalat kõigile ja kolmapäevani. Kolmapäeva õhtul selgub tõde, kas minu veebruari eesmärk ehk vormiseelik selga saada õnnestub või mitte :).

Kommentaarid

 1. Ma Zumbast üldse ei räägigi. Olin esimeses joogatrennis ka jumalast lammas :D :D
  Kas su dieet välistab kõik magustoidud või on mõned asjad lubatud?
  Ma ise suur magusaarmastaja ja lihtsalt ei suuda magustoiduta söögilauast lahkuda. Valin ikka mõne väiksema kalorisisaldusega maiustuse ka :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tegelikult võiksin syya ka magusat. Aga ainult hommikul 😊

   Kustuta
 2. Nii kaua, kui mina sind tean, olen kindel et teed selle viguri kenasti lõpuni! Edu sulle

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?