Patune laupäev

Vaatasin täna hommikul oma blogi statistikat ja pidin pikali kukkuma. Minu blogi on kuu aja jooksul klikitud 2600 korda. See on hirmussuur number, vähemalt minusuguse algaja blogija arvates. Tänan kõiki lugejaid, et minuga koos olete. Aitähh, aitähh, aitähh. Kuid mitte selle tähistamiseks ei ole siin pildil see ahvatlev kook ja mitte seda ei asunud ma kohe tähistama :).

Täna käisime Viljandis Priidu ja Helena imearmast pisipoega vaatamas. Väikemees saab homme 1kuuseks, nii et minisünnipäev ka. Igaljuhul laps oli mega armas ja nunnu. Olen täiesti unustanud kui armsad on beebid. Ja kui õrnad nad tunduvad. Ma ei julgenud teda isegi puudutada :).
Kuid ta oli nii armas, et  minul on nunnumeeter siiani põhjas.

Külakostiks viisime Tartust Karlova tassikoogist vaarikakoogid. Oli ikka hea kook. Kohe tõesti suussulav. Lisaks pakkus Helen sokolaaditorti, ma siis mõtlesin et proovin viisakusest ühe killukese, kuid see oli kõige parem tort mida ma viimasel sajandil söönud olen ja siis lihtsalt PIDIN killukese veel proovima. Kalkulaator ütleb, et täna tuleb 365 magusat kalorit lisaks kulutada.

No ja ega see patuelu sellega ei lõppenud. Tartusse tagasi jõudes tuli mulle meelde, et täna on Karlova Kohvis pudrupäev. Kuna ma pole sinna veel jõudnud, siis oli hea võimalus minna väidetavalt linna parimat kohvi proovima ning siis loomulikult tuli putru ka degusteerida.
Ja teate - see puder oli super hea. Tegemist oli kartuli-tangupudruga, kuhu said ise valida juurde 4 lisandit. Meie valisime peedimunad, küpsetatud juustu, küpsetatud porgandi ja kaalika ning kapsasteigid. 
No ja välja näeb see kõik täpselt nii ilus nagu alloleval pildil on näha. Kohvi on vaieldamatult Tartu parim kohv! Röstikoja atmosfäär on ka täpselt õige laupäevase pärastlõunakohvi nautimiseks. 

Ainult, et nüüd olen kogu laupäeva tegutsenud patuse toidunautlejana ning homme hommikul pean ma ennast kaaluma ja oma nädala saavutused kirja panema. Kuidagi ei taha, et need saavutused oleks pluss kaks kilo.
Seega tuleb mul nüüd minna ühele vägaaaaaa pikale kepikõnniringile.
Kuid noh see kook ja puder on seda väärt ka :D

Pilt on Karlova Kohvi FB lehelt


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?