Täitsa uskumatu lugu juhtus ehk uued püksid

Ma kandsin siiani riideid 44. Vahel oli ka nii hull lugu, et pidin ostma numbrit 46! Seda eriti viimasel ajal.  Need 46 number  riideostud olid eriti masendavad päevad. 
Paar nädalat tagasi vaatasin, et dressid on kuidagi suureks jäänud. No läksin ostsin xl asemel l. Vanad ka teised, ju veninud vms.
Nüüd hakkas Arle märkusi tegema, et minu mustad teksad lotendavad. Pesin ära, et kyll tõmbavad kokku, strets ju ikkagi. Kuid ei midagi, ikka sain märkuse. Kuna mul täna õhtul tekkis paaritunnine "auk", siis mõtlesin et vaatan siis uued pyksid. No 44 oli suur, mis suur. Läksin siis eriti ülbeks ja proovisin nr 40 pykse. JA NEED LÄKSID MULLE JALGA! Ausalt ma seisin seal üsna juhmi näoga. No ei ole võimalik. Salamisi olen unistanud, et kui saaks 42 peale aga et 40!
Ostsin pyksid ära, meeleoluka roosa pintsaku lisaks. Seejärel käisin kingsepa juures ja lasin püksirihmale auke juurde teha, kuna kõik on augud otsa saanud😊.
Tartu Kaubamajas on tore koht kingaprof - kiire ja mõnus teenindus ning odav ka.  Kolm uut auku maksis 90senti. Asuvad nad toidumaailma korrusel, parkla ukse kõrval.

Kuid kokkuvõtteks - olen ise veel siiani rõõmus ja hämmeldunud. Igaljuhul patseerisin oma uute pükstega mööda kodu ringi ja nõudsin, et kõik imetleks😉.
Kuidas siis mu uued püksid on?

Kommentaarid

 1. Kuidagi liiga kiiresti toimub see kõik. Feik?

  VastaKustuta
 2. Reality siiski :). Kuid kiiresti jah, kuid eks mingi aeg nüüd peaks kaal seisma jääma.

  VastaKustuta
 3. Tubli, Ele!
  Just see veel ka, et selle pintsaku ostsid :)

  VastaKustuta
 4. Täna nägin samat värvi ülikonda. Mul tekkis tunne, et see on mul täpselt puudu 😉.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?