Uut kleiti on vaja. Kuid mis on moes?

Nyyd mul on hädasti teie abi vaja. Lugu on nii, et ma pole viimasel ajal just suurem moeasjatundja olnud. Noh valid selle mis selga mahub ja millega enam vähem kuidagi normaalne välja ka näed.
Nüüd aga sain väga uhke kutse ühe firma 20.a sünnipäevapeole. Firma ise müüb ja õmbleb tööriideid, nii et sealt ei saa :D. Aga kui kellegil on vaja töökindaid või töö/metsa/matka vms saapaid, kingi, muid tööjalanõusid, siis need on seal täitsa olemas. Ja on väga head. Ma ise olen sealt mõned paarid saapaid matkade jaoks seotanud ja paremaid ei oska tahta. Hinnad on ka paremad, kui nö päris matkapoodides. Ja sellel talvel nad müüsid maailma kõige paremaid sooje sokke. Käisin uute saabastega ööorienteerumisel, olin kindel, et jalad on pärast valusad ja villis aga need sokid päästsid päeva. Jalad olid täiesti terved ja ei higistanud isegi mitte. Ühesõnaga supersokid. Aga mis ma ikka kiidan, minge vaadake ise järele.

Toimub see pidu 7.aprillil Athena keskuses. Väga peen värk ühesõnaga. Nüüd aga on mul uut peokleiti vaja. Kes mind tunnevad, siis teavad et edeva inimesena ma tahan ikka pidus hea välja näha. Kes ei tahaks eks. Aga no seekord tahaks lisaks "moekas" ka olla🙄. Tavalise musta kleidi jätaks seekord kappi.
Millised kleidid on selle kevadel moes? Mis värvid? KUST MA SAAN KÕIGE ILUSAMA KLEIDI?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?