3.nädalat puhkuseni


Tavaliselt on nii, et omadega täiesti läbi olen ma juuniks. Normaalsel aastal oleme septembri ja juuni vahel ka yhe nädala kuskil palmi all pleesitanud aga no sel korral pole aega olnud ja ega kuskile minna ka väga pole. Taskukohane Egiptus on muutunud mitte eriti turistisõbralikuks ja kaugemale ei taha  nagu minna. Mul on see maksimaalset 5e lennutunni kriteerum. Kui pean kuskile 30 tundi lendama, siis peaks ka juba minimaalselt 3 nädalat kohapeal olema. Alla selle on minu hinnagul selline reis rohkem enesepiinamine.

Kuid nüüd on nii, et ma olen nii väsinud, et õhtul vaevalt vean ennast koju. Aju ei tööta, teen palju vigu ja siis kulutan meeletult aega uute vigade tegemiseks. Hilinen, kaotan asju ju näen täiesti jube välja.
Mäluga on nii, et lühimälu mul enam ei ole. Mulle lihtsalt ei jää mitte midagi meelde. Mis on eriti halb on see, et ma hakkan tigedaks muutma, see on eriti paha, sest ma saan ise ka aru, kui nõme ma vahel olen. Nii, et keegi kellele ma olen öelnud halvasti a´la võta järjekorda, mul ei ole aega, saada meil ja ma vastan nädala pärast, siis tea - ma saan ise aru küll ja pärast istun ja haletsen ennast häbinägu peas.
Autoga ma vist enam üldse sõita ei tohiks, ma ei hakka seda parem rääkimagi miks, sest muidu armas Toomas väriseb kõik selle aja, kui mind ja autot kodus pole :).
Esmaspäeval ärkasin üles ja olin kohe väsinud. Õnneks tuli mulle meelde, et järgmine esmaspäev on vaba ja see tegi meeleolu natuke paremaks. Aga mitte palju. Ma tean, et targad hakkavad nüüd kohe targutama, et söö D-vitamiini ja siis sa poleks nii väsinud. Aga vot targad, ma olen kogu talve endale d-pärleid sisse ajanud. 

Õnneks on mul kolme nädala pärast puhkus. Ilmateade lubab, siis Eestisse sooja suveilma ja nii +26 kraadi aga meie lähme Bulgaariasse, kus on ikka normaalselt +19 :D. Vähemalt gisemeteo.ru täna hommikul nii lubas. Kuid sellest on täiesti ükskõik, peaasi et on head sõbrad, natuke päikest ja palju veini. Ja keegi ei saada mitte ühtegi meili. Ja ei helista.

Sain ära hädaldada. Mina tänan :).Kommentaarid

  1. Pea vastu kallis Ele!! Me ootame ka seda puhkust nagu päikest ja sooja hetkel, aga usun, et meie bubulgaaria ja pepepersikud saavad koos veveiniga ja sõprusega vääääääga tore olema.:)

    VastaKustuta
  2. Mingi B vitamiini puudus äkki?

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?