14.nädala kokkuvõte 

Volber on üle elatud. Väga palju sellel aasta esimesi on asju sai tehtud - selle aasta esimene grill, esimene ujumine, esimene lõke ja ka esimene vein. Anderse ja Merca kingitud vein, aitähh sõberid. Igaljuhul oli väga hea vein. Muidugi ma tean, et Andzei tegelikult mingit alkoholi pruukimist heaks ei kiida aga no vahel harva ikka võib :).

Kuid asja juurde. Kaal langes ainult -400g. 87,6. Eks see grill ja vein andsin oma juurde. Kuigi ma tõesti kohe kuidagi söögiga ei liialdanud. Tegelikult on nii, et näiteks neid toorvorste ma ei taha vist enam kunagi süüa. Nad olid tõeliselt vastikud - sellised liigsöölased ja lihata. ei tea mida nad sinna sisse panevad. Liha oli parem, kuigi pean ütlema, et oleks pigem värsket salatit tahtnud.Igaljuhul nüüdseks on toorvotsikestele kindel ei! 

Mariliis kutsub kõiki üles täna tervislikult sööma ja sellest pilte postitama. 
02.05.2017 sööme 100% toitumiskava järgi ja postitame sellest pildid Instagram'i kasutades #iseoledpaks või Facebooki minu blogi seinale vastava teema kommentaaridesse.
Mul toitumiskava pole aga pildistada võin ju ikka.

Trenn:
E - 60 min jõud
T - 60 min jõud
K- 60 min kepikõnd
N- 60 min jõud
R- puhkepäev
L - puhkepäev
P - tõsine tööpäev - laudsin puid, mis on väga hea trenn, muudkui kükitad ja tõused püsti ning tõstad.

Vahepeal algas Eesti blogiauhinnad 2017 hääletamine. Ma topin ikka oma nina igale poole ja loomulikult olen ka siin olemas. Nii, et  ava see leht SIIN ja siis keri sinnamaani, kus on kategooria uued tulijad ja siis hääleta eleblogib poolt onju.Lõpetuseks üks lohutav pilt ka, et siiski läheb kohe kevadeks. Meil maal on juba mõned lehed tärganud. Lootust on.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?