15.nädala kokkuvõte


Jälle nädal möödas.  Kogu nädala kannatasin hirmsa hamburegri isu all. Täiesti selline himu oli, et kartsin juba, et lähen öösel kuutõbisena macci. Käisin Sirkas ja sõin ühe kahekihilise, et äkki siis läheb üle. Ei läinud. Hoopis hullemaks läks. Reedel käisin tervisliku toitumise semianril ja kogu see 2,5 tundi mõtlesin ainult, et saaks ometi pizzat. See ei ole normaalne. Ma ei ole normaalne.

Õnneks pidasin kogu nädalavahetuse kenasti vastu, otsisin endale palju tegevust, et ometi mõtted burksidelt eemale saada. Koristasin, pesin pesu ja triikisin, nii et küll sai.
Eks jõudu andis see ka, et kapi koristuse käigus selgus, et mõned paarid pükse, mis veel aprillis jalga ei mahtunud on nüüd parajaks saanud.

Kuid kaal siis 87,2. Läbi vaeva -500grammi. Need on kõige raskemad 500grammi, higi, vaev ja pisarad.

Kuna nüüd ma olen oma esimeses kriisis ära käinud, siis edasi võiks nüüd mingi aeg hästi minna eks?
Tegelikult oli see nii raske nädal, et mingi sada korda mõtlesin, et metsa see kõik ja milleks ja pole vaja. Nagunii ma ei saa hakkama ning kui korra oled ennast juba paksuks õginud, siis ega sellest enam ei pääse. Aga õnneks teine pool minus ei ole selline allaandja ning tema tegi suu kriipsuks ja ütles EI! 
Peale kõike seda jama läksin pühapäeval Prismasse  ja ostsin endale sangpommi, et kui tuleb jälle hull himu maci minna, siis aheldan endale selle jala külge :D. No tegelikult proovin sellega natuke trenni teha. eks annan teada, mis harjutusteseeria ma kokku panen.

Traditsiooniliselt nädala trennid ka.


Trennid:
E - 50  min jõutreening
T - 30 min jooks
K - 100 min orienteerumine
N - 120 min orienteerumine
R - puhkepäev
L - puhkepäev (tegelikult koristamispäev)
P - 45 min jõuharjutusedKuna ma aprillis vahel siilisin ja igapäev oma 100% täis ei saanud, siis hakkan siia nädala kohta panema ka polar nädala aruannet. Et ennast kontrollida ja sundida.
Nii see nädal siis möödus.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?