Aprilli väljakutse tulemusedJa läbi see aprill saigi. Nagu sai välja hõigatud oli see kõhulihaste trenni kuu. Siin piltidel on minu kõht siis aprilli alguses ja allpool pildil mai alguses. Minu arvates olen ma vähem ümar küll :D. 

Pean tunnistama,  et tegelikult sai ikka liiga suur tykk hammustatud. See harjutusteseeria oli paganama raske. Ma otsast lõpuni suutsin teha kõigest 7 korda. Tõe huvides ütlen, et igapäev ma neid harjutusi siiski ei teinud. Kui ikka oled enne korraliku trenni teinud, siis tegelikult ei jaksa enam mingeid harjutusi teha. Aga no proovige ise järele ☺.


Minuga koos tegi harjutusi ka Mariliis  (Ise Oled Paks). Tema oli nii tubli, et tegi pea kogu kuu harjutusi (mõned päevad jäid vahele ka)  ja tulemused on ka kenasti näha. Sixpaci me nüüd küll ei saanud aga lihast tuli ikka juurde küll. Seega ma usun, et me võime kõigile sellist kõhulihaste kuud soovitada. Rannahooaeg tuleb kohe ja puha :).
Siin piltidel Mariliisi tulemused - kollase pluusiga pilt enne ja triibuline pärast.

Olime tublid!


Maikuuks ma tõmbasin endale pay palist ühe 30päevase väljakutse, kus on nii harjutusi kõhule, tuharatele ja jaladele. Proovin nüüd siis sellega hakkama saada.
Nii, et juunis loeme jälle tibusid, et kuidas läks selle uue väljakutsega. Kes tahan see liitub :). Pildid on alati kõnekamad, kui tuhat sõna, seega enne kui väljakutsega alustad tee kindlasti pilti ka.

Kommentaarid

  1. Oli tõesti päris rasle see 7 minutit. Ma sebisin abikaasa ka kampa, niiet ta vahel ikka tegi kaasa, aga pool ajast puhkas ja kiunus :D ma peale poolt kuud sain ikka tehtud terve video ja mu meelest tõi lihased kenasti välja. Ja sina oled pea poole väiksem nendel piltidel! Vau!

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?