Kohe 40 ja ikka elus


Eile juhtusin lugema yhte postitust, kus 27.aastane inimene kirjutas, et ta kardab veel vanemaks saada ja yldse on kõik asjad juba tehtud. Nyyd jääb veel ainult lõputult tööl käia ja siis surma oodata.
Hakkasin meenutama, et kuskil tema vanuselt arvasin ma samamoodi. Kõik oli nagu tehtud ja jäi ainult lapse suureks kasvatamine ja lõputu tööorjus.
Vahepeal on aga juhtunud nii, et ma saan 9 kuu pärast 40!  
Ma ei tea miks aga seda 40 saamist naised pelgavad. Äkki see on mingi piir, et nyyd hakkab vanadus?
Mina hetkel veel 40seks saamist ei karda. Kohati on mul tunne, et ma pole isegi veel täiskasvanuks saanud☺.  Kes teist on mõelnud, et ta on täiskasvanud?

Aga ma tahan lohutada neid alla 30neseid, kes kardavad et nyyd ongi kõik. Ei ole. Tegelikult on selline 30 pluss väga mõnus olla. Oled juba piisavalt arukas ja elukogenud ja igasugu mõtetud teemad sind enam endast välja ei vii. Üsna palju raskeid valikuid on tehtud - no nagu kelleks õppida, kus õppida, kellena töötada, milline elukaaaaslane valida , kuhu elama asuda, elada majas või korteris, mitu last saada jne jne. Milline elu omale valida järgmiseks mitmekümne aastaks. No ja siis korraga on kõik tehtud ja saad rahus hakata ainult tehtud valikute vilju nautima. Kõlab ju hästi eks.

Neljakümnele liginedes muutub ainult see, et enam ei jaksa ja ei taha öösel yleval olla. Noh et kuskil diskoteegis tagumikku keerutada või  sõbrannaga niisama jututada. Uni muutub jube tähtsaks. Vähemalt minul on nii. No mõningad häirivad faktorid on ka. Nagu näiteks mõni kortsuke tuleb ja nahk ei ole enam nii toonuses aga see on kõik tühiasi sellekõrval, kui maadelda probleemidega, et kas olla või mitte olla :). Nüüd on nii, et ainuke valik on olla.

Ma muidugi ei tea mis juttu ma 9 kuu pärast räägin, äkki nutan kägaras köögipõrandal aga kui ma seda teen siis kindlasti sellepärast, et ma ise tahan, mitte sellepärast, et ma ei tea mida ma tahan.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?