Polar aktiivsusmonitor 2 tase?

Olen siiani oma polarit hoidnud tasemel 1. Kuna ma üsna palju päevast istun, siis need päevad kus trenni ei ole saan taseme 1 vaevalt täis. Vahel pean isegi veel lisaks õhtul kõndima minema. Nüüd Häly kommentaari lugedes hakkasin mõtlema, et äkki tõesti oleks mul ka aeg tase edasi minna. 

Kuid teie, kes te juba olete 2 tasemel. Mitu sammu päevas teete? Kui mitu korda trenni teete? Iga päev?
Ma ise arvan, et kohe kui ma nüüd taset muuda, siis tuleb mul hakata jala tööl käima. Edasi-tagasi tuleks 8 km päevas ja see võiks siis selle teise taseme täis anda?

Nüüd palun aidake veel lolli. Kas seda taset saan ma muuta ainult arvuti programmi kaudu st telefonist ei saa?
Ma olen seda polarit maha installinud ja peale installinud mitu korda, kui ühegi nipiga ta mul kellaga sünki ei tee. Viimane uuendamine on olnud 11.mai ja peale seda treeninguid enam arvutist ei näe, samas päeva aktiivsust näen küll. Mis selle põhjuseks võiks olla? Tuleb tehase restart teha?

Ühesõnaga appi appi appi :).


Kommentaarid

 1. Ma tegelikult paningi kohe alguses oma polari 2 taseme peale, kuna mul on liikuv ja seisev töö. Kõndides tuleb taha ca 17 000 sammu, et aktiivsus täis saada. Aga ütleme nüüd päevad, kus on sisse jäänud ka poole tunni pikkune kardiotreening, siis on samme olnud kokku vaja saada 14 000 - 15 000. Aga hoolimata sellest, et mul liikuv töö on, oli ikkagi alguses üsna raske taset täis saada, aga siis hakkasingi rohkem jala liikuma. Õhtuti tööl koju tulen näiteks kogu aeg jala. Ja linnavahel eelistan nüüd ka bussisõidule jala kõndimist :D
  Aga ma pole nii kaua oma polarit arvutiga ära ühendanud, et ma isegi ei mäleta, mis seal teha tuli, aga taset sai vist jah ainult arvutist muuta.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tõstsin ka ära. Tänan peale 70 min jõusaali sain 124% . Äkki hakkab allest homsest lugema🤔

   Kustuta
 2. Hei!

  Mina liikusin esimeselt tasemelt teisele juba päris kähku. Mul oli liikuv töö ja kui ma oma tööpäevaga olin 5 km kanti ära liikunud, siis olin suurema osa oma päeva aktiivsusest juba ära täitnud, et see tundus enese petmisena. Nii liikusingi teisele levelile. Alguses oli ikka päris raske seda aktiivsust täis saada ning praegugi, kui ma liikusin füüsiliselt töölt enamjaolt istuvale tööle, on mõnel päeval raskusi aktiivsuse täis saamisega ning ei saagi kõiki päevi täis, muidu peaksin ka tõesti iga päev jala tööle hakkama käima. Trenni samuti iga päev ei tee.
  Vaatan praegu kellast ühte 102% päeva ning andmed on sellised: samme 19 870, kogu päeva km 11,54, aktiivne aeg terve päeva peale siis 7 h 14 min. Et ikka on paras ports samme, et päevane aktiivsus täis tuleks. :)
  Olen isegi mõelnud, et lähen tagasi level 1, aga see oleks tagasikäik, ikka edasi on vaja liikuda. :)

  Minu teada saab programme muuta ainult arvutis. Kuigi ma 100% kindel pole, kuna ma ise teen kõik kellaga seonduvad toimetused arvutis, sest mu polar ei ühildu mu telefoniga.
  Mul oli miskine taoline probleem kohe alguses kella kasutama hakates. Vaevu kuu aega kasutanud, kui kell enam päeva aktiivsuset ei näidanud, ainult treeninguid. Arvutisse tõmbasin andmed, siis seal oli ka miskit puudu. Olin valmis kella juba garantiiremonti saatma, aga selgus, et polaril oli tol ajal mingisugused uuendused käsil, et iga kord kui kella arvutiga sünkisin, tuli sealt mingi programmiviga peale ja minu kell jälle tuksis. Uurisin ametlikelt polari remondimeestelt, et milles probleem võiks olla ning nemad vastasid, et tol ajahetkel oli see polari enda viga, aga neid kella nö hangumisi tuleb ikka ette, et enam ei tööta nii hästi ning selleks puhuks nad soovitasid kella arvutiga sünkida, andmed kõik maha võtta, et miskit kaotsi ei läheks ning tehase seaded taastada. See pidavat kõige lihtsam viis olema, et enamus kella pisiprobleemid kaovad koheselt.
  Ma sain ikka mitu korda seda teha, sest nende viga kestis jupp aega ja kuna ma oma andmete kätte saamiseks pidin alati arvutiga ühendama, siis nii iga kord jälle tuksi miskit läks ja mina jälle restarti tegin. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitähhh. Proovin siis ka seda tehase restarti

   Kustuta
 3. 10300 sammu ja 70 min jõusaali. Näitas 154%. Synkisin teloga ja oplaa 2tasemel ainult 125%😊

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?