Tibud loetud ehk kui palju ma juurde võtsin

Lubasin küll, et mina niipea kohe kaalule ei roni. No pole mõtet. Toibun paar päeva enne....kuid kui öösel koju jõudsin siis ei andnud hing ikka rahu, et no kui palju siis. 2,2kg. No muidugi tavaliselt kaalun ennast hommikuti tühja kõhuga ja nüüd sai seda tehtud öösel,  nii et küll mõnel teisel hommikul saan teada, kas see liigsed 2,2 ka päriselt "külge jäid". Eile hommikul olin ma nii unine, et kõik olulised asjad läksid meelest ära ja täna hommikul ei olnud olukord parem. Seega olen täitsa kaalumata siiani.

Kuid kolmapäev ja neljapäev lähme koos Andzeiga trenni ja kõik liigub tavarutiini tagasi.

Täna leppisime ka kokku, et juuniga projekt ei lõpe vaid kogu suve pean ise treenima ning sügisel teeme veel kõik testid korra läbi. Nii et jätkame🙄.

Kohe kui olen ennast välja puhanud kirjutan pikemalt reisist ka😉.

Homsest alustan ariix tilkade katsetamisega. Ikka selleks, et paha rasv minema ajada. Ma mingi aeg tagasi kirjutasin ariix sheikidest ja need on kyll väga head. Sokolaadi oma maitseb nagu vanasti kakao ja hapukoore magustoit.  Kes mäletab, see teab kui hea see oli. Igaljuhul katsetan ära, mida halba nad mulle ikka teha saavad ex. Looduslik värk. Kuur kestab jaanipäevani ehk 1 kuu. Ex vahepeal raporteerin teile ka, kas mõni areng on nende abiga toimunud ka.

Seni aga kuulake ööbikuid ja nautige imeilusat kevadet😚.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?