Üks tavaline kolmapäev

Kolmapäev algas varakult, sest esimene koosolek oli juba 8.30.  Lõpp 10.00.
Tegelikult oli hommikul mega unekas. Eile jõudsin töölt alles 19 koju ja siis tuli meil mõte, et läheks kinno. Eelmisel nädalal tuli meil sealt meie purgist välja  kinoskäik aga kuna meil aega polnud, siis jäi kino ära. Läksime siis 20.00 algavale Kariibi mere piraatidele. See on see kesklinnas elamise võlu, et igale poole jõuad kiiresti kohale. Vähemalt Tartus.
Film oli hea aga no koju tagasi saime alles pool yksteist ja siis muljetasime veel filmist.

Hommikuks oli mul kyll kõva plaan, et lähen teen yhe intervalljooksu, isegi vastava äppi rebisin õhtul alla aga kiire otsustaja nagu ma olen - otsustasin hommikul pigem 30minutit kauem magada🙄.

Aga edasi kolmapäevast. Peale koosolekut jooksin korraks vaatama, et kas uuel töötajal on abi vaja ning kell 11 algas linnas veel yks koosolek. Kihutasin kohale ning parkimisingel oli mulle õnneks ka parkimiskohta hoidnud. Vedas.

Nagu ikka pakuti saiakesi ja küpsiseid.
Seda on muidugi lihtne pakkuda aga no vahel võiks ikka midagi muud ka olla. No õnneks olen ma nyyd "tervem" ning iga piruka peale neelud enam ei tule  ja lihapirukas jäi minust puutumata. Kypsised ka.
 

Kell 14 jõudsin tööle tagasi ning vahepeal oli postkast täis kirjutatud. Kirjade laviin ei lõpe vist kunagi. Keskeltläbi saan päevas 30-40 e kirja, millest pooled on pigem informatiivsed või edastamiseks või millega tegelemine võtab 3 minutit. Need teen alati kohe ära, et ei koguneks. 

Lõunasöök ja kirjade vastamime. Neid kahte asja saab vajadusel koos teha.

15.00 trenn. Meil Andźeiga kokku lepitud selleks nädalaks trennid teisipäevale ja kolmapäevale. Õnneks on meil oma jõusaal, nii et minek aega ei võta. Tulek ka mitte :). Tegine täna jõusaali intervall treeningut, selliselt, et iga harjutust minut, siis pisike paus ja edasi. Üsna raske oli ja mul oli pulss kohati ikka 170. Aga enesetunne oli pärast superlux hea.
Siin pildi peal me teeme alles soojendust :).


Trenn lõppes meil 16.30 ja siis tagasi kontorisse. Jälle kirjad. Hommikuse koosoleku protokolli ja otsuste ylevaatus. Homme tulevad kõrgkooliga tutvuma Võru gymnasistid, nii et vaja on läbi mõelda mida neile rääkida ja mis ruume näidata.
Peale lõunat on majanduse tund, seega tuleb ka tund ette valmistada.

18.00. Kõht on jälle tyhi ja syya pole midagi. Kohvik on ka kinni. Kotis on mul küll üks banaan aga banaani isu pole. Suure nälja vahepeal tuli meelde, et olin unustanud ühed arved tegemata, ning pika näoga hakkasin siis neid tegema. Vaimusilmas olin juba kodus peatpidi külmkapis.
15 min arvetele ja samapalju kojusõidule.

18.30 kodus. Õnneks on Toomas syya teinud. Super mees. Ju ta teab, et muutun tigedaks kui näljane olen🤔. Ahjulõhe ja värske salat.


Siis Harri juurde. Harri tahab, et ma talle uue arvuti telliks, nii et raha järele. Harri on ise liikumispuudega ja siis vahetevahel olen mina tema jalad, kui tal on vaja midagi tuua või viia. Aga temast teinekord. Kuna Harri elab Annelinnas, siis oli mõistlik Eedenis ka ära  käia.

Ma olen juba pikalt planeerinud, et sorteerin riided ära ja viin taaskasutusse. Need riided just mis on pakitud kappi riiulisse nimega "igaks juhuks" ja tegelikult võtavad niisama ruumi.
Läksime jyski ja ostsin uued vaakumkotid. Vanad "lekivad".
Poole yhekdaks oli selge, et neid asju mul enam vaja ei ole👏.
Siis tellisin Harrile uue arvuti ära ja sain rahus blogima asuda.
Õhtul jääb veel aega, et tassike teed juua ning ongi aeg unele minna.
Selline ongi ysna tavaline kolmapäev😉.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?