19.nädal läbi

Esimene uudis on see, et tõstsin oma aktiivsusmonitori tasemele 2. Mitmed blogilugejad soovitasid ja ma ise tundsin ka, et võiks rohkem liikuda. 


Aga 19nes nädal oli nii hyperkiire, et see 100 on suht hõlpsasti täis tulnud.
Trenni jõusaalis tegin 2 korda ja intervalljooksu 3 korda. Laupäeval oli kogu päeva võistlustel ja kuna enne igat ala oli vaja sooja teha, siis praktiliselt kogu päeva jooksin ja võimlesin ning päeva aktiivsus oli 217🤗. Pyhapäeval olin pea kogu päeva naiskodukaitse ringkonna juhatuse koosolekul ehk istumist oli palju, seetõttu pidin ikkagi õhtul kepikõnnile ka minema. Lihtsalt et konte sirutada.

Trennid
E - puhkepäev
T - 70 min jõusaal
K- 70 min jõusaal
N- 30 min intervalljooks
R - 30 min intervalljooks
L - olin võistlustel
P - täiega läbi omadega😶

Uuel nädala on plaanis tulemuste mõõtmine. Kõik need samad trikid nagu koormustest ja vastupidamistest, mida tegin veebruari alguses, teen nyyd uuesti. Siis selgub tõde, et kui palju ja kas yldse on midagi muutunud.

Reedel lähen Tallinna ja oleme seal esmaspäevani. Laupäeval on blogiauhinna ja pyhapäeval Ramsteini kontsert.
Reedel mõtlesime Toomasega et chillime niisama vanalinnas ja maitseme ehk old hansas yrdiõlut. Ma talvel korra käisin seal ja väga meeldis ning tahan Toomasele näidata kui ägens koht see on.

Esmaspäev hommik algas kohutava kõhuvaluga ja kaal oli ka tõusnud. +200grammi ehk 89 kilo😐.
Nyyd on juba õhtu ja kõht ikka valutab. Mõtlesin minna EMOsse, samas olen need mõned korrad kui seal käinud olen, suht sellise kogemuse saanud, et ärge tulge siia. Nii et pigem kannatan väheke veel.Äkki läheb yle.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?