Jälle vastupidavustestid

Kes mäletab, siis aasta alguses tegin lisaks koormustestile ka vastupidavustestid. Nyyd oli aeg oma tulemust parandada.

Kui ma esimest korda ei põdenud yldse, siis muutusin eelmisel õhtul ärevaks. Äkki ma polegi kiiremaks ega tugevamaks muutunud? Mis siis kui olen hoopis nõrgem. Ratsioaalselt võttes on kehvem tulemus ka tulemus aga ikka päris häbinägu oleks peas, kui kehvemad tulemused oleks.

Ühesõnaga pabistasin ikka sajaga.

Saime teisipäeval kell üheksa Andźei ja Iviga TÜ spordihoones kokku ja läks lahti. No vaatame korra tagasi. Eelimine kord tegin need testid veebruaris. Selle kohta saad lugeda siit.  No vaadake milline mütakas ma olin :)

Esmalt 2km kõnnitest. Kui neli kuud tagasi oli aeg 18,32 minutit, siis nyyd 16,04. Pea 2,5 minutit parem aeg. Vägev.


Harvardi test oli sama raske kui enne aga kui eelmine kord ikka mõtlesin tõsiselt pooleli jätta testi, siis seekord ei tekkinud sellist mõtetki.

Kykid minuti jooksul. Enne 46, nyyd 58.
Kätekõverdused oli kõige suurem yllatus. Eelmine kord tegin põlvedelt 15, nyyd varvastelt 24! Sellega olen eriti rahul🤗.

Kõhulihased:  (istessetõusud 1 minuti jooksul) - eelmine kord sain 1 minuti jooksul 16 korda, nüüd 26 korda; tavaline plank - eelmine kord 43 sekundit, nüüd 1 minut ja 13 sekundit; planks vasakul küljel - eelmine kord 27 sekundit, nüüd 1 minut ja 3 sekundit; plank paremal küljel - eelmine kord 41 sekundit, nüüd 1 minut.


Areng on näha ja olen ise väga rahul.

Neljapäeval kaalusime ja mõõtsime mind. Kaal koos riitega oli 89,3. Sama kaaluga oli 4 kuud tagasi 99,5. Kodune kaal ütles hommikul jätkuvalt 88,8 (juba 6 nädalat!)

Sentimeetreid ma täpselt ei tea, kuid kõik kohad olid kahanenud! Ise ma mõõdan vahel ainult kõhu seda kõige paksemat osa ja see on  aastaid olnud 113. Vahel harva ja 111. Nüüd oli 96 ehk siis -17cm. Igaljuhul näen nüüd püstiseistes varbaid :D.

Ja ongi sellele 120 päevasele projektile esimene punkt pandud. Ma ei ole iialgi nii järjekindel olnud. Tavaliselt alustan suure hooga ja siis pean vastu nii kolm päeva. Seekord aga Andzei suutis minuga imet teha :) Aitähhh, aitähhh, aitähhhh.

Ise olen rahul ja loodan, et minus on piisavt tahet suvel jätkata ning lisaks trennile ka mõnda toitumiskava jälgima hakata.

Kuid nüüd aitab enesekiitmisest. Kohe algavad jaanipühad.
Suurepärast ja ägedat jaanipidu kõigile!
Musid, kallid, õhupallid :)
Kommentaarid

 1. Ülihead muutused ju (Y) Eriti see kätekõverduste osa!

  VastaKustuta
 2. Krt, maru head käed sul. Ma siin punnin naba seljataga, et viiega hakkama saada :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ise ka siiani imestan. Pean ju ikkagi pea 90kg yles vinnama😉

   Kustuta
 3. Rõõm! Nüüd tead, kuidas ise edasi toimetada :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jah! Andzei on võrratult hea treener.

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?