Ma sain medali. Päriselt.

Nagu kirjutasin siis käisin täna kaitseliidu meistrivõistlustel kergejõustikus.
Ei. Mu ego ei ole lõhki läinud ja ma ei arva, et olen nyyd suur sportlane. Aga minu vanuseklassis oli võistlejaid vaja ja ega mul tykki kyljest võta natuke sportida.

Tegelikult on nii, et ma ise never sporti ei vaata. Mina arvan, et sport peab fun olema ja igasugune võistlemine on mõttetu. Tore on kyll võita aga mis teistel sellest peaks olema? Ega ma ei saagi aru, et miks inimesed olypia aeg pingeliselt telksi vahivad. Mine tee parem ise yks ring ja palju toredam on.

Kuid läksin kohale ja mõtlesin, et teen palju jaksan. Kui tervet ei jõua tee pool nagu õpetaja Laur ytles😉.

100m jooks. Olin koolis 60m jooksus tugev aga see oli umbes sada aastat tagasi eks. Võistlesin vanuseklassis 35 kuni 45 naised. Veteraniklass noh.
100m jooksus sain ajaks 16.9 ja olin 11nes. Käib kah.
Kaugushyppes 3 korda sain ilusa nulli kuna astusin yle joone. Neljas kord läks paremini ja hyppasin 2.69. Pingereas olin 13es.
No mida paremat ikka tahta, kui viimati nägin seda kasti lähemalt 21 aastat tagasi☺.


Kuuli pole mina iial tõuganud. Koolis viskasime palli. Alguses seda tennisepalli ja hiljem sutsuke raskemat. Sinist.

Esimene kord läks kohe aia taha, sest ma ei hoidnud kuuli piisavalt kaela kyljes või midagi sellist.
Ja siis juhtus mingi ime ja kuul lendas ysna kaugele. 

Siis läks huvitavaks. Või pigem passisin, et äkki keegi ei viska minust kaugemale ja ma saaks niimoodi suht lambist veel mingi kohagi. Ja nii juhtuski. Sain oma vanusegrupis 2.koha. Tehnikast ei tea ma muhvigi, pigem jõuga surusin. Ja jõudu mul peale Andžeiga jõusaalis käimist ikka on. Siin pildil saan medali kaela ja ise olen alles suht hämmingus, et tegelt ka või.


Kui ma nyyd ytleks, et mul on sellest suva siis ma valetaks muidugi. Ikka on tore võita. Aga mis rõõm teistel sellest olema peaks?


Kommentaarid

 1. Mulle väga meeldib see postitus! :) Annab mulle endalegi motivatsiooni kunagi tulevikus taas võistlemise juurde tagasi naasta, kui juhuslikult peaksin ülikooli vm tõttu vahepeal katkestama. Igatahes väga inspireeriv ja hea postitus. 😊😊😊 Ja kindlasti võta tulevikuski sarnastelt võistlustelt osa. 😉💪

  http://pinkkwworld.blogspot.com.ee/?m=1

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitähh😊. Eks ikka jah. Juba plaaningi, et peaks harjutama hakkama.

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?