Teine päev keefiriga

Esimene päev polnud üldse hull. Kõht tühi küll polnud. Loomulikult oleks midagi süüa tahtnud aga ma tahan koguaeg midagi näksida, seega seda ei saa eriti tõsiselt võtta😉.

Õhtuks tundsin kuidas energiad hakkasid uuesti liikuma. Tahtsin jälle treenida ja tegin kodus ühe mõnusa 40minutise HIIT intervalliga treeningu. Mõnus. Ma muidugi ei tea kuidas tegelikult HIIT käib ja otse loomulikult ei viitsinud ma ka youtubeist vaadata. Tegin ise endale sellise "kava", et 45 sekki jooksed kohapeal ja siis 15 sekki tõstad hantelid ja siis jälle jooksed ja siis tõstad...ja nii 30 minutit. Mulle meeldis aga eks ükspäev ikka vaatan järgi kuidas tegelikult see HIIT käib. Ah et miks ma arvan,et ma siis hiitisin? No minu seal gymboss äpis on selle intervalli 45/15 nimi HIIT. Sellepärast.

Kõht ka ei valutanud enam😊. Masekas hakkas ka üle minema. Head aega kolekoll ja loodan, teda nüüd tükk aega mitte näha!

Tavaliselt need päevad kui oma olen otsustanud mitte süüa, siis on nii, et ma kohuaeg môtlen toidust. Sellepärast need dieedid ja toitumiskavad ei töötagi, et kui koguaeg pead arvestama mida süüa ja millal süüa, siis päevad läbi tegeled ainult toidust mõtlemisega.

Õhtul muidugi Toomas pidi esmalt tegema endale meesaiu. Loomulikult need lõhnasid lihtsalt taevalikult. Pärast läks ta kööki ja tassis tuppa mõnusalt lõhnava singi. Mis sel mehel viga on😩? Siis ma tundsin küll, et andke mulle ka kohe saia ja sinki aga läksin tegin endale tassi puljongit ja olin vapper edasi.

Vaatab kuidas siis teine päev läheb! Hommikul olin mingi mega unine ja magasin julmalt sisse...või siis pigem välja aga enesetunne on hea ja tööpäevaks valmis.

Täna on meil meie väike kabinetikaaslane ka tööl. Saage tuttavaks .. see on Arle Franz :)


Kommentaarid

  1. Toitumiskavad töötavad küll 100%, aga toitumise ja kehakaalu pärast obsessid sa niikuinii, kui juba selle kaalulangetamise tee ette võtad.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?