Uus armastus

Ma tean kyll, et nii ruttu pole mõtet kohe nii suurt avaldust teha aga no olen lihtsalt selline. Kas meeldib kohe või  meeldi yldse. 
Aga noh hetkel on nii, et ma olen intervalljooksust täiesti sillas. See lihtsalt on nii mõnus. 
Iseenesest ei ole mulle jooksmime kunagi meeldinud. Mulle on kyll meeldinud see tunne, mis pärast on aga ikka on nii läinud, et olen jooksmist niipalju põlanud, et isegi see imehea lendav tunne ei ole mind jooksma pannud.

Aga see intervalljooks on hoopis midagi muud. Tõmbasin omale gymboss äppi ja seal saab valida erinevaid intervalle. Kui ykski ei sobi siis saab ise endale meeldiva koostada. 
Mina kasutan sellist, et 2 minutit jooksed ja siis 1 minuti kõnnid, siis jälle 2 jooksed jne. Ja niimoodi 30 minutit. Algatuseks on 30 minni paras aeg. Vähemalt mina tunnen nii. 

Kuna mul ei olnud jooksutosse, siiani on joosta olnud kõige parem sketseritega, siis läksin täna peale tööd kohe poodi ja ostsin omale päris jooksu tossud. Noh siis muidugi veel natuke jooksusokke, yhe pluusi ja selle asjanduse millega saab telefoni käe kylge panna.  Varustus peab ju ikka olemas olema onju😉.
Siin kogu mu uus varandus ongi. On ju ilusad tossud? Lisaks jalas megamugavad.Olen nyyd maakodus ja kohutav tuul on. Kylm on ka. Aga sest pole midagi ja mina lähen nyyd jooksma.

Homme lähen kaitseliidu kergejõustiku võistlusele. Jah loed õieti. Ei ei..ma ei lähe sinna ergutama või niisama passima vaid võistlema. Viimati hyppasin kyll kaugust kuskil 21 aastat tagasi aga kogemus on ju olemas🙄.
Eks see natuke hull temp on aga jaanuaris käisin õppejõudude mitmevõistlusel maletamas ja nupud ning käigud õppisin ära nädal varem. Loomulikult ei võitnud ma kedagi aga meeskond punkte ikka sai ja igati fun päev oli☺. Lisaks oskan nyyd nii algtasemel malet mängida.

Kuid sellest kuidas mul läheb juba homme.
Ilusat nädalavahetust.

PS. Tule jälgi ka FBs Elekas lehte.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?