Jalatallad valutavad


11 päeva tagasi ehk peale ööjooksu hakkasid mul jalatallad valutama. Arvasin, et põrutus, et ehk oli tossu tald liiga õhuke asfaldil jooksmiseks. Võtsin siis nädala rahulikumalt. Parem jalg sai isegi korraks valuvabaks, kuid nüüd on jälle valu mõlemas tallas tagasi.

See on selline imelik valu, et valutavad kongreetselt jalalaba välisküljed ja vahepeal saan ainult kikivarvul käia. Hommikuti on olukord parem aga päevaga suudan tallad jälle valutama käia.

Ma tean küll jah, et tuleb arsti juurde minna aga ega see nüüd nii lihtne ka pole, et kohe lähed. Aeg tuleb panna jne. EMOsse ma küll sellise jutuga ei julge minna, et mul tald valutab😶 ja seda juba niikaua. Pole nagu väga erakorraline.

Kui ma siin esimest korda oma tallavalu kurtsin, siis keegi kommenteeris, et taldu tuleks ka treenida. Aga kuidas ma seda teen?

Jalamassaazi ma ei saa lasta teha, sest ma üldse ei talu, et keegi mu jalalaba puudutab. Selline imelik kiik on lihtsalt🤗.

Palun soovitage harjutusi või uusi jalgu😉.Kommentaarid

  1. Issand, ei oska üldse aidata, aga olin ise sama asjaga hädas, kui hakkasin jala tööl käima. Ei olnud pikk maa, kuskil 2,5 km tööle, aga jalatsid olid ju tavalised kontorisse sobivad kingakesed või miskit sellist ja jalatallad olid peale paari esimest päeva täitsa läbi. Siia ostsin endale sketchersi viisakad kõnnijalatsid ja läks nagu üle. Mul läks päris kiirelt üle ma mäletan. Mingi hetk käisi rattaga tööle, et tallad puhkaksid. Ostsin veel mingid geeltallad ka, aga neid lõpuks enam ei kasutanud.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?