32.nädalNädala kokkuvõte on sellin et trenni tegin kõvasti aga kaal langes ainult 200grammi :). Mina ise olen rahul ja kurb selle üle ei ole. Miks nii vähe? Noh vast sellepärast, et ma sõin laupäeval burgerit ehk saia ning olen hommikusöögiks võileibu söönud. Vett olen ka liiga vähe joonud. Aga noh -200g on igakell parem kui +200g.

Kaalun siis hetkel 88,8 kg.

Sellel nädalal oli üks Madeira kolleeg mind taginud ühel videol, kuidas me eelmisel aastal neil seal külas käisime ja teate seda oli hirmus vaadata - mul oli väga paksu inimese nägu peas. Kohe selline rasvunud põskedega inimese oma. Olin kohe hirmus tänulik, et ma enam selline hamster ei ole :D.

Trennid siis:
E - kõht selg treening 40 min
T - bodypump 60 min
K - puhkepäev
N - ringtreening jõusaalis 60 min
R - vaba
L - vaba
P - ringtreening 60 min

Kogu nädala ei jooksnud, mitte kuidagi ei tahtnud parki minna, kuidagi kõle ja vastik on väljas, kuid noh peaks ikka väiksed jooksud plaani võtma. Ise ma heameelega jookseks hommikul aga ma ei saa mitte kuidagimoodi üles. Õhtul lähen voodisse teadmisega, et hommikul ma tõusen vara, võimlen ja harjutusi teen....aga läheb nii nagu ikka, et saan voodist välja viimasel minutil :).

Mõtlesin, et enda motiveerimiseks peaks osalema SUUNTO virutaaljooksudel. Mitte, et ma hakkaks nüüd arvutis mingit jooksmismängu mängima vaid regad ennast ära ja jooksed etteantud perioodil oma valitud ajal ja oma valitud distantsi.

Info kodulehelt: Eesti mugavaim jooksuvõistlus! Võistlusdistantsid 5, 10, 21,1 ja 42,2km, startida võid nädala jooksul nii mitu korda ja täpselt sellisel rajal ja ajal nagu soovid. Distantsi ja aega võtad ise jooksuäpi või GPSi kellaga, tulemuse saadad jooksujärgselt lingi või screenshotiga janek@marathon100.com.

Natuke tundub imelik kellelegile maksta, et jooksmas käia aga no kui see mulle motti juurde annab, siis miks ka mitteaga noh enne tuleb ikka 7.oktoobri linnajooks ära joosta :).
  


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?