August oli taipamise kuu #olen tänulik 1

Ootamatult on august läbi saanud. Augustisse mahtus igasugu põnevaid ettevõtmis ja puhkus, millest ma küll suurema osa tõbine oli. Aga ma olen selle eest äärmiselt tänulik, sest ma olin oma 3. nädalat puhkust kenasti exxelis üheks tormamiseks planeerinud ja siis järsku ma ei saanud tormata. Sain puhata ja mõelda. Olla.

Tegin mitmeid otsuseid, mida ma siiani pole tahtnud teha. See vähem töötamine tuleb välja küll. Ma ei planeerinud endale lisatööd ning ka põhitöòd teen kodus ainult äärmisel juhul. Juba kaks nädalat tuleb välja  ja pean ütlema, et ma magan rahulikumalt kui enne. Varem põdesin öösel tegemata asjade pärast ja päeval olin väsinud ja tegin sada viga minutis. Ja siis tegin ümber ja olin jälle mures. Kilplane.

Võtan teadlikult aega endale. Käin trenni, loen või vahin niisama lakke. Ilma südametunnistuspiinadeta.

Ma proovin mitte vinguda ja olla negatiivne. Ütlesin sel nädalal isegi ühele töökaaslasele, et ta läheks minu toast ära, sest tema vingumine on nagu siirup, mis igale poole kleepub. Kas ta vihastas? Ma ei tea, sest ta ei öelnud ja minu asi pole teiste meeleolu arvata.

Täna õhtuks olin kûll üsna tige ja tagasitegemise meeleolus aga see näitab ainult seda, et arenguruumi on veel tohutult. Kuid ma olen valmis edasi minema ja olen avatud headusele ning tänulikusele.


Septembris õpin tänulik olemist. Panen iga päev kirja, et mille eest ma tänulik olen. See pidi niimoodi harjumuseks saama ja seda on mul vaja😉. Seega on nüüd nii, et nädalakokkuvõtted on ainult tehtud trenni ja kaalu märkimiseks. Pikka juttu ei tule. Septembri tegemisi saad lugeda läbi minu 30 päeva tänupäeviku.
Kes tahab võib kaasa lüüa ja oma tänud kuu jooksul kirja panna, iga päev pead märkama minimaalselt 3 inimest/olukorda/tegu jne. Kirjuta oma salapäevikusse, blogisse või siia kommentaarina. Ise tead😉.

Alustame siis. 1.septembril olen tänulik:
 1. Et mu uus sinine kleit mulle nii hästi selga istus, see oli ostetud mais sinna riiulisse, et kunagi mahub☺.
 2. Ma olen tänulik, et mul tuli täna plaan minna tegevusjuhendajaks õppima. Ma ei tea veel miks mul seda vaja on aga tunnen, et on.
 3. Ma olen tänulik, et Arle mu jauramise täna ära kuulas ja toetav oli.
Aitähhh.


Kommentaarid

 1. Ele ! Aitäh, et kirjutad ja aitäh et #olentänulik postitusi teed. Olen neid "kirjuta igal õhtul head hetked üles" jutte kuulanud ja lugenud ja mõelnud, et ah mis seal siis ikka on nii väga, igas päevas ju miskit head (ja ehk mitte nii head), aga nüüd, kui järgemööda olen omagi märkmikusse iga septembrikuu päeva kohta miskit tänuväärset või vahvat päeva kohta reaalselt üles kirjutanud, tunnen, et see täitsa tasub ära. Ma pole kunagi olnud igapäeva-blogija või päevikupidaja, aga tõsiasi on, et see, mis kirja ei saa, kaob kiiremini mälust. Nüüd, kui olen juba 20 päeva (appike, kuhu september kadunud on? :) ) iga päeva kohta miskit toredat üles täheldanud, tuleb kuust ka midagi meelde, kui seda nimekirja vaatan, ja ainult head asjad, nähtavasti. Niiet aitäh :)!

  PS ! Sa oled oma trenni ja ettevõtlikkusega nii hea eeskuju! Proovi ikka samas vaimus jätkata - loodan, et saad oma eesmärgi täidetud. Sul on mitmeid lugejaid kindlasti, kes eales miskit kommenteerima ei hakka, aga silma hoiavad peal ikka ja rõõmustavad.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitähhh sulle! Lugesin hommiku sinu kommentaari ja tuju kohe superhea. Aitähh, aitähh, aitähh!

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?