Oktoobrikuu väljakutse - hommikujooksud!

Septembris püstitasin omale väljakutse, et õpin olema tänulik. See hetkel sujub, nüüd on 21 päeva täis ka, selle ajaga peaks väidetavalt tekkima harjumus. Minul küll hakkab, mõtlen rohkem headele asjadele ja ei võimenda ise negatiivsust üle.

Aga varsti on oktoober ja tuleb uus väljakutse püstitada, et elu ikka liiga mugavaks ei läheks :).

Oktoobris  teen endale veel raskema väljakutse. Kohe minu jaoks täiesti ületamatu ja keerulise. Ja selleks väljakutseks on - ma pean igal argipäeval hommikul jooksmas käima. Kas või veerand tundi! Ehk siis peaksin ennast välja suutma ajada vähemalt 20 korda kuu jooksul.

Ma olen hommikuti kuldne sisse (või siis välja) magaja. Ma lihtsalt ei saa voodist välja. Igal hommikul on meil nii, et esmalt ma vajutan helinat kolm korda kinni ja siis lükkan äratust 15 min edasi. Lõpuks sunnin ennast ärkama. Räägin endaga, et Elekene tule üles, ilus päev on tulemas. Aga ei. Ei aita. Keeran selle jutu peale ainult teist külge. Kui on juba tõesti viimane hetke siis kuidagi veeretan ennast voodist välja ja proovin kuidagi silmi lahti hoida. Seejärel läheb hullult kiireks. Torman dussi alla, samal ajal panen juba kohvivee keema ja toidu valmis. Kui juba üks sokk on jalas ja teist ikka otsin, siis samal ajal üritan ka võileiba süüa. Juuksekammimine ja huultevärvimine käib vilunult samal ajal.

Ma aga unistan hommikutest, kus ma tõusen kell 6. Sirutan rahulikult ja mõnusalt. Panen riidesse ja lähen teen väikese jooksuringi. Seejärel pessu ja siis hommikusöök. Hommikusööki oma ideaalses maailmas ma söökisn rahulikult kenasti kaetud laua taga ning aeglaselt ja mõnuga. Vaataks aknast välja, kuidas päike tõuseb või kuidas puud värvi muudavad. Naudiks  hommikut. Kahjuks ei ole see mul siiani välja kukkunud. Kuid noh proovime uuesti!

Tegin endomondosse väljakutse ka. Juhuks kui keegi tahab ka ennast proovile panna :).
Hommikujooksud Oktoobris - https://www.endomondo.com/invite/ch/34860425?id=5bppxvh4hd536mesaapltMa ei ole päris kindel, et see õige link on, sest ma pole varem seal keskkonnas väljakutset teinud aga kui on midagi valesti, siis anna julgelt teada :).

Kes liitub minuga ja hakkab ka hommikul jooksma? :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?