#olentänulik 16


Täna oli selline päev, kus ma koguaeg olin natuke "närvis". Tartus toimus naiskodukaitse 90.aastapäeva konverents ja kuidagi juhtus nii, et ma sattusin sinna jutujuhiks. Eelmine nädal andsin nõusoleku ja eile õhtul oli mul mahti alles mõelda, et appi appi. Miks ma seda tegin? 

Õnneks oli vorm sirge ja pluus puhas, nii et polnudkui muud kui poe vormi ja mine lavale. Tavaliselt ma pabistaja tüüp pole aga nüüd ikka pablasin küll. Magada sain hästi aga hommikul olin nii ärev, et puhastasin nägu näovee asemel küünelaki eemaldiga. Noh õnneks sellest suurt kahju ei juhtunud.

Õnneks sai see kõik tehtud ja suuri apse ka ei teinud.

Siis edasi oli meil pidu, mis oli seekord meie jaoskonna korraldada. Idee oli megahea aga kuidas see välja lõpuks tuleb, seda ei teadnud keegi. Lisaks olin ma vahepeal lubanud pisikese näidendi kirjutada, lavastada ja maha ka mängida. Olin sellega küll hädas. No ei tulnud mõtteid mida teha. Ma ei tea kui palju kordi ma suutsin ennast kiruda, et mida sa lubad. Enne mõtle, et kas oskad. Tegin midagi kokku, eile hilisõhtul mängisime korra läbi ka aga noh enamus jäi siis puhas impro. No ja mina olin kogu õhtu jälle pabinas. Pea hakkas ka valutama lõpuks.

Täna olen tänulik, et see konverents modereeritud sai. Ma olen tänulik, et see pisike näidend esitatud sai. Ma olen tänulik, et ainult veerand teksti meelest ära läks. Ma olen tänulik, et mul on nii toredad õed, et kui mina luban mingi näidendi ja siis hädas olen nad tulevad appi ja teeme koos ära.
Sellel pildil olengi koos õdedega🙄.


Aitãhhhhhhh.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?