#olentänulik 30 ja oktoobri eesmärgid


Viimane  ehk kolmekümnes olentänulik postitus. Miks ma seda tegin? Sest ma tahtsin õppida leidma igast päevast midagi head. Ja see hea või rosin on ka kõige kehvemas päevas olemas. Nüüd olen niikaugel, et ma juba täiesti automaatselt keskendun headele asjadele ja ei jää kinni negatiivsetesse emotsioonidesse. Ja seda juba kuu ajaga! 

Millegipärast on meid tehtud nii, et meie mõistus on häälestatud tundma kaotust teravamalt kui võitu, keskenduma rohkem negatiivsele kui positiivsele ning mäletama pigem halba kui head. Sellel nädala lugesin sellist postitust:
Mis oleks kui kannataks vähem ja tähistaks rohkem?
Tunneks rõõmu lihtsate asjade üle - päeva, kohalolu, vahel haiguse puudumise või haiguse puhul hea enesetunde üle just täna, just praegu. Muretsemine järgmise päeva üle ei muuda muud, kui ka tänase hea päeva muretsemise päevaks.
Alati leiame me aja kui midagi on halvasti. Võtame aja ka siis kui midagi on hästi. Naudime päikest, punaseid pihlakaid ning seda et me saame seda kõike näha, tunda ja olla olemas.
 https://www.facebook.com/Terve.Eesti.Eest/?fref=ts

No nii õige jutt!!!


Ma olen väga tänulik, et ma selle projekti ette võtsin ja teiega jagasin. Ma olen tänulik neile, kes kaasa mõtlesid ja vahel positiivset tagasisidet andsid. Aitähh.

Sotsiaalpsühholoog David G. Myers on uurinud õnne juba viisteist aastat. Myers soovitab: «Pea tänupäevikut! Need, kes võtavad iga päev aega mõtisklemiseks kõige hea üle oma elus (hea tervis, sõbrad, perekond, vabadus, haridus, ümbritsev loodus), kogevad kõrgenenud heaolu.» Kirjuta igal õhtul üles näiteks viis asja, mille eest sa tänulik oled. Need võivad olla päeva jooksul juhtunud sündmused või sinu enda poolt kordasaadetud toredad teod, suhted või sõnad, mis on sulle rõõmu valmistanud. Täida oma tänupäevikut pühendatult. ja kohusetundlikult.

Oktoobris on juba uus projekt aga ma jätkan õhtuti tänulikult päeva meenutamist ja vahel erilised tänud panen ka siia kirja. 

Oktoober tuleb minu ja siin blogis hommikujooksu ja pudrukuu! Nii, et kui tahad minuga koos koosta, siis tule endomondosse ja otsi üles väljakutse "Oktoobri hommikujooksud".

Olen tänulik ilusa septembri eest. Olen tänulik, et #septembriseijoo üritusega liitusin. Energiatase on hoopis uus. Olen tänulik Marise korraldatud 900minuti trenni väljakutsele, mina treenisin sel kuul kokku 21 tundi🤗. Olen tänulik, et massaaźi õppima läksin ja loodetavasti homme tunnistuse saan.

Aitähhhhhhhh.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?