Võida omale mõnus kehakreem


Mina tellin kõik oma kreemid AVONist. Kreemid on mega head ja hind on ka taskukohane. Muidu tavaliselt head kreemid on kõik ikka väga kallid ja mina ei raatsi kuidagi näiteks öökreemi eest 150 euri maksta. Hiljuti sain just kätte Anew Ultimate Supreme kahetoimeline eliksiiri.
See on lihtsalt imeline kreem. Mina kasutan seda õhtuti ja hommikul nägu lihtsalt särab. Boonuseks on lihtsalt imeline lõhn. 

Lisaks avastasin sellise uue toote nagu koorimispadjakesed.  Need on sellised eelniisutatud padjad, mis sisaldavad 10% glükoolhapet. Eeskätt kasutatakse seda koorijana. Glükoolhape eraldab nahas ühendeid, mis surnud nahka kinni hoiavad, seega koorib selline hape nahalt surnud naharakud. Peale selle on glükoolhape ka tugev antioksüdant, põletikuvastase toimega, niisutab nahka ja stimuleerib kollageeni loomist. Soovittatakse  kasutada akne, mustpeade, rasuse naha ja väikeste kortsude puhul.

Minu naha teeb see koorimispadjake siledaks ja mõnusaks, muidu on mu nahk selline pigem rasune. 

Nahakreemina kasutan ma seda kreemi, mille Sina võid ka omale kohe nüüd võita.
Rikkaliku ja luksusliku koostisega kehakreem niisutab intensiivselt. Mikrokapslites peituv oliiviõli vabaneb kreemi nahale silumisel. Muudab naha imeliselt siledaks ja pehmeks.

Et see kreem omale saada like'i Elekas lehte, otsi üles see jagamismäng ja tagi kommenaatridesse kaks sõpra, kes võiksid tulla ka loosimises osalema. 

Võitja loosin välja juba 2.oktoobril oma esimesel hommikujooksul!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?