40. nädal

Lääneridel muutusteta ehk muhvigi pole muutunud. Trenni ma lihtsalt ei suuda minna. Ma lihtsalt ei taha inimesi näha. Mitte rohkem kui vaja on.

Üldiselt on nii, et ma tahaks ainult pimedas toas lamada, mitte midagi näha ega kuulda. Täna hommikul kui tõusma pidin siis lootsin, et äkki aeg jääb seisma ja kõik tardub. Siis aga hea Arle helistas ja kontrollis, et ma ikka voodist välja roniks. 

Üldse on mul tunne, et ma hetkel lammutan kõik millest hoolin. See on nii imelik. Ma saan ise sellest täiesti aru aga olen nagu kõrvaltvaataja. Hull mis hull🤔.

Käisin täna oma bossiga rääkimas, et mis seis minuga on ja kogesin sellist toetust, et jälle tuli nutt peale. Täna on päeva uudis mingi uuring, et 60% eestlasi pole oma ülemustega rahul, siis siin vähemalt kuulun mina vähemusse.

Toitumisest ka ikka. Meie kaalugrupp alustas kenasti. Check.

Olen suur stessisööja ja olen sellel nädalal muudkui söönud ja söönud. Huvitav on aga see, et olen hoopis alla võtnud. See on vist ainuke asi, millega ma rahul olen - kaalusin hommikul 87,5 kg. Hüpplesin pikalt kaalul, et see ei saa tõsi olla aga näe saab🙄.

Kuid teile kõigile ilusat nädalat ja kui tunnete, et asjad kasvavad üle pea, siis ära oota viimase tilgani vaid tegutse varem. Kui sul pole kellegagi rääkida, siis kirjuta kasvõi mulle.

Ciao.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?