Kuidas saaks veel paremaks minna?

Olen FBs Trubiini grupis, see on grupp, kus on inimesed, kes tahavad ise oma elu teadlikult paremaks muuta. Alguses vaatasin youtubes Marleen Annabel TVd.

Esiti tundus hullult imelik, et keegi räägib kõigest nii optimistlikult ja on peaaegu koguaeg rõõmus. Nagu ta ise ühes videos ütleb, et teda kahtlustati korra mingite kahtlaste ainete tarbimises😉. Aga ta on lahe.

Samas olen ma ise palju sama kirjandust lugenud ja ise teadlikult oma mõtteid üritanud muuta. Mina alustasin kunagi sellest, et hakkasin ümber sõnastama seda mida ütlen. Näiteks ei ütle ma, et mul on täna halb tuju, vaid et mul ei ole täna hea tuju. Lihtsalt selleks, et ma ei kasutaks palju sõnu: halb, kole, ei ole, ei saa jne.
Siis hakkasin aitama seal, kus mul võimalik oli. Kui muu jaoks aega ei ole, siis annetada saad ikka eks. Sellest, et me lastele, kelle vanematel pole võimalik, jõulukinke ostame on saanud juba tavaline asi. Elu on aga selline, et mida rohkem sa annad, seda rohkem tuleb tagasi. Ausalt. 

Kui tagasi mõtlema hakata, siis on kõik peale seda tõesti läinud ainult paremaks, kõik need asjad millest ma kümme aastat tagasi unistasin, on mul nüüd olemas. Isegi rohkem tegelikult. Mul on tore pere, maailma kõige parem mees, minus on tahtmist ja jõudu pidevalt olla arengus, koguaeg midagi juurde õppida, katsetada ja kogeda. Meil on sõbrad, keda me Toomasega mõlemad  fänname. Meil on mõnus kodu, kus on hea olla. Me oleme saanud palju maailmas ringi rännata ja alati on meie reisid olnud väga põnevad ja avastamist täis. 

Enamus ajast olen ma eluga rahul ja õnnelik. Isegi siis kui olin sajakilone paksukene, ei olnud ma selle pärast stressis ega masenduses. Kui asi hakkas sinnamaani kiskuma, et ma kohe enam üldse rahul ei olnud, siis tuli midagi ette võtta ja seda ma siin aasta algusest toimetan🤗.

Seal Trubiini grupis küsitakse pea iga päev: kuidas saab veelgi paremaks minna? Kuidas saaks elu veelgi rõõmsam ja ägedam olla?

Mina mõtisklen nyyd seda, et kuidas saab veel paremaks minna?

Ma küsin ka sinult:
Kuidas kõik saab veel paremaks minna? Kuidas ma saan veel rohkem rõõmu tunda?

Võta endale natuke enda aega ja kirjuta siia - kuidas saab veel paremaks minna?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?