Küsi ja sulle vastatakse

Ma olen siin mitu aega stressanud. Panin endale arsti aja ja 1.novembril saan oma vaimsele tervisele ametliku kinnituse. See annab jõudu, sest ma tean et ma ei ole selles asjas päris üksi. On keegi kes vast oskab juhtme minu peas tagasi lahti kerida. Loomulikult saan ma Toomasega lõputult rääkida mida ja miks ma tunnen ja ta on väga hea kuulaja aga noh mul hakkab temast täitsa kahju, et ta peab seda jura ja halinat kuulama.

Aga kirjutada tahtsin hoopis sellest, et küsi ja sulle antakse. Helistasin täna panka oma laenunõustajale, et mul oleks vaja ümberkorraldusi teha ja arutasime läbi mida ja kõik teha saab ja läks paar tundi ning kõik lepingud olid täpselt nii nagu mul hetkel vaja on. Ma ei oleks elu sees ka uskunud, et see nii lihtne saab olla. 

Noh ja see pole veel kõik. Sain yhe hea kontakti, mis tooks mulle sygisest üsna kopsaka leiva koos vorstiga lauale. Täitsa uskumatu päev. 
Muidugi on mul selle jaoks veel vaja palju asju korda ajama aga no kyll siis ajan.

Teha ei taha ma muidugi ikka veel muhviga. Vaataks niisama varbaid ja oleks niisama keras aga noh pikk nädalavahetus on veel ees, kus ma olen koos väga toredate inimestega koolitusel.
Loodetavasti tuleb sellest hea nädalavahetus.

Nyyd on siis tühja purki juba mitmed uued ideed sisse saanud.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?