Miks ma seda endaga teen?

Täna hommikul ajasin ennast kell 7 voodist välja, et sõita Koeru mentorite koolitusele. Issand kus ma kirusin ennast. Miks? Miks? Mis sul viga on, miks sa kodus parem ei maga nagu normaalsed inimesed.

Läks aga nii, et mul oli täna nii tore teekaaslane, et ma sain täitsa hingelt ennast tühjaks rääkida. Kohe parem hakkas. Tee läks ka kiiresti.

Nüüd on õhtul kell 20.00 ja ma olen ennast analüüsinud, tükkideks võtnud ja kokku tagasi pannud. Pean ütlema, et palju asju on täna selgeks saanud. See on imelik, et tulin siia õppima kuidas teisi mentordada aga olen kogu päeva endaga tööd teinud. 

Kui ma hommikul nägin igas nurgas irooniat vastu irvitamas, siis täna õhtul ma nägin head. Üle pika aja. 

Hetkel ma proovin seda tunnet hoida. Loodetavasti õnnestub.

Mida ma veel täna õppisin? Seda et pole mõtet oma mõtteid teistele pähe toppida ning igaüks meist teeb oma otsused ise. Olgu need minu arvates head või halvad, see pole üldse oluline. Oluline on aksepteerida teist sellisena nagu ta on. 

Miks ma selle vahepeal ära olen unustanud? Ma olen üldse ennast kuskile ära kaotanud. Täna ma aga nägin valguskiirt, et esimese asjana leian ma ennast üles ja saan vana hea Ele tagasi!

PS! Täna magasin sellisel asemel klassinurgas😉.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?