Õnnelikuse väljakutse teine päev

Ma eile viilisin. No polnud aega, nii et teen täna ära teise päeva ülesande. See on nii raske ehk pane kirja asjad mis sind õnnelikuks teevad.
Hetkel ma olen nii suures augus, et mitte miski ei tundu tore. Tegin enne just depressiooni testi ja noh sain sellise tulemuse, et mine arstile. Noh eks lähengi. 

Õnnelikuks teeb mind Toomas. Alati.
Aga tegevusi ei tule mulle tõesti mitte midagi pähe. Ma ei taha midagi teha.

Mulle enne meeldis looduses käia. See tegi mind küll rõõmsaks. Sporti meeldis teha aga hetkel ma suurt teha ei viitsi. Motti pole lihtsalt ja kõik😐.
Krimkasid meeldib vaadata. Mis veel, mis veel? Appi. No aidake mind. Mis mulle sinu arvates võiks meeldida?


Kommentaarid

 1. Esiteks: Su postitus jäi poolikuks.
  Teiseks: ma ei tea, mis Sind rõõmustab, aga ma võin jagada seda, mis minu hinge helgeks on teinud.
  1. Imelised kuldsed lehed, kui neid veel oli. Katsun selle pildi mällu jätta. Mulle sügis väga meeldib. Ja kui väljas on pime ja vastik, tuleb toas võimalikult valgeks olukord teha.
  Ja õue tuleb ennast ajada (mul on Polar ja sammupolitsei, kes nõuab mu käest 7000 sammu, mida ma toas täis ei tatsa kuidagi). Isegi siis, kui tuju on paha ja kõik kohad valutavad ja väsimus on kallal ja ... Tõsi, õiged riided peavad olema.
  2. Tsiteerides laulusõnu: "Ma olen õnnelik, et inimesed on ilusad ja head." Üks minu selle nädala suurimaid tänuhetki tuli muideks Sinu töö juurest, punaste toolidega toast. Ma olen üha enam ja enam tänulik, et mu sõbrad panevad tähele ja tulevad appi, isegi kui ma ise seda paluda ei tihka. Tunda, et oled hoitud, on väga-väga hea tunne. Ja see mulle meeldib!
  3. Mina ka ei oska spordist mõnu tunda, kuigi inimesed minu ümber on seda igati püüdnud mulle õpetada. Aga mulle meeldib see tunne, kui ma saan sealjuures iseendale keskenduda. No ja pärast see surin ja hea tunne... ilmselt tead isegi.
  4. Mulle meeldib inimesi väikeste toredustega üllatada. Näiteks homme saan ühe tuttavaga töö juures kokku ja plaanin talle apelsini lauale sokutada.
  5. Mulle meeldib hommikul ärgata nii, et minu loppis ja logu organism endast miskil valutaval ja kangel moel märku ei anna. Karm argipäev.
  6. Ma armastan head muusikat ja eriti meeldib mulle CD-sid hankida ja neid albumikaupa kuulata.
  7. Mulle meeldib võõras kohas ärgata. Eriti kui see on mõne hea sõbra juures või mõne väikelinna kodumajutuses. Mõnus pikk hommikusöök sinna juurde ja ... :)
  8. Paar korda aastas "hingehügieenis" käia (isegi kui depressiooni (enam) ei ole) on minu jaoks must have. Mulle meeldib teada, et minu "hingeloom" on taltsutatud ja käitub mulle arusaadaval moel. Minu väike kiiks. Annab rahu.

  Ühesõnaga - väikeste asjade võlu.

  VastaKustuta
 2. KÕIK läheb mööda. Nii õnnelik olemine kui õnnetu olemine. Kõik valu ja kõik vaev läheb mööda.

  Kas sa kinno ei taha minna? Oma kaasaga näiteks? Vaatate filmi ja ei mõtle millelegi, kui et filmile. Hea muidugi, kui film ka meeldiks või et naaber poleks just küüslauku söönud.... "Minu näoga onu" oli täitsa hea film.
  Hea on ka lihtsalt magama minna. Vara. Saab keha laadida.
  Veel üks nipp - tee kellelegi head. Siis ei ole aega/võimalust niipalju enda sisse kaeda.
  Lõppeks - helista sõbrale, kellega pole ammu kokku saanud või juttu ajanud. Vaata, kuhu te jutud viivad. Ilmselt 10 minutit on elul teised värvid. Vist.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?