42. nädal

Kui veel magada saaks siis oleks kõik hea. Unerohuga saan aga no ma tahaks niisama. Elina rääkis mingist imelisest unemasinst, peaks vist ka sellise hankima.

Vikerkaarpillid on vist natuke mõjuma hakanud, sest enamus asju tundub nagu enam vähem juba. Mõtted hakkavad ka paika minema ja palju taipamisi on tulnud. Niimoodi kõmm ja ühel hetkel saad aru, et vot tegelikult peab nii olema hoopis. Olen ka otsustanud, et ei punni enam taipamistele vastu, kui nii on, siis on. Kôik. Tuleb lihtsalt usaldada.

Kaalugrupp töötab kenasti ja eelmise reedega olime kokku 17.5kg kaotanud, minu enda panus seekord oli kyll ainult -200g ehk siis 86.4kg on siis minu hetkekaal.

Trennis käisin korra ja joogas ka. Seega natuke liikumis on toimunud.

Tujud on yles alla, vasakule ja paremale. Kõiksugu lisatööd ja niisama ametid olen tasapisi hakanud likvideerima. Pole mõtet sajal rindel joosta ja ennast kulutada. Vot sellise taipamise sain ka🙄 ja olen selle arusaamise eest lõpmata tänulik.
Ööpäevas on 24 tundi ja pool sellest peaks puhkama mitte tormama mööda ilma ringi kell kohuaeg paelaga kaasas, et jumala eest kuskile hiljaks ei jääks.

Massaaźe olen teinud ja see on mega mônus tegevus. Nyyd järgmisena lähen one-site õppima ja sealt ikka edasi ja edasi päris oma pisikese salongi poole😇.

Andrese synnal käisime, meie pisike Andu sai 40seks. Päris kiiresti ikka aeg liigub. Ma mäletan teda esimesest klassist ja minu meelest oli sa alles suht hiljuti😏.

Pühapäeval käsime emme ja õega jõululauakaunistusi tegema. Mõnus nokitsemine. Ilusad eks☺.
Uuel nädalal miskeid plaane pole. Natuke eneseabi koolitusi ja raamatud. Muud ei miskit. Ainult logelemine ja tsipake trenni ning terake joogat.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?