43.nädal

Sellel nädalal juhtus nii, et ma magasin pùhapäeva vastu esmaspäeva ja siis reede vastu laupäeva. Vahepealse aja lihtsalt und ei tulnud.  Võis olla et lamades tuli korra mingi suik aga see oli ka kõik😏.

Ja siis totaalne muutus. Laupäeva päeval olin köögitoimkonnas, vahepeal läksin koju, et vaatan niisama telekat ja jäin kohe magama. Õhtul venitasin oma toimkonna lõpuni ning läksin koju ja magasin 11 tundi jutti. Oleks vist edasi maganud aga pidin kööki minema.

Kuidas see uni meil tuli, vot seda ma ei tea, sest Toomas on viimasel ajal ka niru magaja aga täna pöönas poole kaheni päeval.

Aga vähemalt on mul uus rekord. Siiani olen järjest vastu pidanud 3 ööpäeva. Kuid ma olen täiega rahulik ja rõõmus. Ûtlen inimestele ilusaid asju ja olen üsna heas tujus koguaeg. Teen mida tahan. Kui tahan siis suusatan suvel ja ujun talvel või uisutan ja joon kisselli 😉.

Kõht oli mul koguaeg tühi. No tõsiselt. Õnneks ikka sajakiloseks ennast tagasi ei söönud vaid suutsin ikka 100g alla võtta. 

Liikuma hakkasin uuesti. Kui on vaja kuskile minna siis vôimalikult palju käin jala ja natuke kangutasin sangpommi ka.

Uudiseid lugesin natuke aga panin need kohe kinni. Sellist üksteise maha tegemist ja vingumist nagu hetkel toimub vist ei olegi varem olnud. Igaühel on oma tõde ja kõigi teiste tõde on täiesti vale. Ma kujutan ette, et kui tunnike päevas uudiseid lugeda ja näiteks õhtul foorum otsa vaadata, siis võib ikka päris kindel olla, et kõik on täiega p***es.

Ärge lugege seda kräppi ☺.

Sellel nädalal ma olen endas kasvatanud uusi harjumusi. Inspiratsiooni sain sellest videost. Soovitan vaadata. Muidugi niipalju ma hommikuti teha ei jaksa.

Mina alustan hommikut sellega, et ärkan ja...
1. Esmalt räägin endaga, et tere Ele, täna tuleb ilus päev. Kõik saab ainult hästi minna.  Ele sa oled tore ja armas inimene, tere hommikust.
2. Edasi teen väikese võimlemise ehk 5 tiibetlast.
3. Kohvi ja mõtlen läbi mida ma päeval teen. Näiteks vaatan mõne koolituse ära, tegelen oma parema elu projektiga, filmin mõne jupi kursust jne.
4. Visualiseerin oma tulevikku, et mu kursus tuleb mega äge ja see aitab paljusid inimesi ja nad saavad sealt väge ja jõudu. Vòi siis seda kuidas mu käed järjest rohkem avanevad ja ma tunnetan järjest paremini pinges kohti ja lihaseid.
5. Õhtul kuulan mõne meditatsiooni ja proovin lõdvestuda. Kinnitan endale, et homme tuleb veel parem päev.

Proovige. See toimib. Ausalt🙄.

Ilusat päeva ja võluge endale suurepärane nädal.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?