Mis siis edasi saab

Mida sa teed? Mida sa ometi teed? Igav pole? Mida sa edasi teed?

Täna näiteks tegelesin tsipake arvetega ja jahmatusega avastasin, et mul on peaaegu kogu palk alles no v.a maksud ja muu kribu krabu. Niimoodi edasi läheb, siis võib kodus olles rikkaks saada☺.

Mul on aega sûveneda. Siiani olen kõik ruttu ruttu ära teinud, siis nyyd ma enne mõtlen läbi kas, kuidas ja kas üldse. 

Vanu asju tõmban kokku, noh neid millega ma 2018 enam ei viitsi ega taha tegeleda. Ise ka imestan, kuipaljudes kohtades ma olen kuskil meeskonnas, liige või muidu huviline. Täitsa napakas 🤗.

Kõiksugu uued ideed tulevad. Vahid öòsel lakke ja järsku tuleb hitt noh 🙄.  Varem ma mõtlesin öösel ainult sellele, et mis kõik tegemata on ja mis valesti on. Nyyd ma sellele enam ei mõtle, sest ma ei saa ju nagunii midagi muuta. Saan ainult tulevikule mõelda. Saepuru ei sae.

Tavaliselt korra päevas küsib keegi, et mida sa edasi teed. Aus vastus on, et ma ei tea. Raamatu tahaks kirjutada näiteks😀. No ja miks ka mitte eks. Miks ma ei võiks seda teha?

Oma massaaźitoa tahan avada. Eks avan ka.

Kuid põhiline asi mida ma teha tahan on aidata inimesi, et nad oleksid õnnelikud ja head. Ma olen ise lugenud, uurinud, koolitanud ennast enesearengu teemadel pea 20 aastat. Kui ma nüüd ütlen, et 20 aastat tagasi ei julgenud ma isegi sealt läbi minna, kus oli liiga palju inimesi, siis te ei usuks seda eks :). Kuid täpselt nii oli. Kartsin kogu aeg paaniliselt, et mida teised minust mõtlevad. Ja siis mõtlesin ise asju välja, mida nad mõtlevad ja siis põdesin seda mida ma ise välja mõtlesin. Usun, et selline muster on üsna paljudele inimestele tuttav. Kartsin, et ma ei saa elus hakkama, et ma ei saa kunagi oma kodu ja head meest ja vaene olen kindlasti ka. Arvasin, et ma olen liiga kole, et üldse keegi minu poole vaataks. Ühesõnaga ma olin endale väga palju valesid arvamusi kujundanud. Siis ma tegin need ümber ja kõik muutus.

Kuid nüüd ma pühkisin oma raamatutelt ja päevikutelt tolmu maha ja tahan oma nippe teiega jagada.  See mõte kummitas mind täna öö otsa ja ma lihtsalt pean seda tegema.

Õnnelikuse väljakutse tegi mind ennast õnnelikumaks. Nüüd aga avan väljakutse "21 päevaga parema minani". Kui sa nüüd mõtled, et hallo inimene, sa oled siin kuu aega hädaldanud, kui kehv on olla, siis jah oligi. Aga ma sain nüüd aru miks. Sest ma kaotasin iseennast ära ja kaduma läksin ma just sellepärast, et ma ei panustanud enam ei endasse ega teistesse ning selle vea ma täna, kohe siin ja praegu parandan ära.

Tahad osaleda, siis rega ennast siin.https://www.facebook.com/%C3%95nnelikuma-elu-keskus-161523317674027/

Tulge lähme koos paremate inimestena uude aastasse.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?