Täiesti niisama lamp jutt

Läksin täna tööle. Üle pika aja tundsin ennast kasulikuna🤗. No ega ma miskit suurt korda ei saatnud aga see polegi üldse oluline. See kodus passimine on yks õudne asi. Lisaks karistada saab ka selle eest, sain juba täna haigusraha ka kätte ja see oli niii pisike summa. Kui elad üks palk pankrotini stiilis, siis haige ei tohi olla. Pärast oled lisaks veel kõigele näljas ja paljas🙄. 

Aga tööl oli tore. Nagu ikka sai nalja ja kõik oli igati ogens togens. Mitte midagi polnud muutunud.  Või kui oli, siis ei pannud ma seda tähele. 

Peale tööd läksin Taskusse raamatupoodi, et vaatan midagi lugemist ja nägin oma sellejõulu esimese kuuse ära. Sain oma raamatud kätte ja seejärel käisin üksi kohvi joomas. Mõnus. Aeg endale.

Ma olen peaaegu kuu aega tablette krõbistanud ja need ei ole muhvigi muutnud peale selle, et saan nüüd enam vähem jälle magada.

Eile õhtul käisin mingil hingamispraktikal, kus oli kristallid, meditatsioon ja hingamine. Täisvärk eks. Ma ei tea, mida see hingamisõpetaja seal tegi, igaljuhul pani ta protsessi ajal oma käsi jalgade ja põlvede peale, kuid tegi mis ta tegi, aga ma tunnen ennast täna nii hästi. Selline tunne on sees, et ma tahan suurelt elada. Ilma kahtlusteta.

Vaatab kaua see eufooria kestab, igaljuhul on hingamisõhtu igal teisipäeval.

Ciao ja olge rõõmsad.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?