Täna valisin trenni teha

Lõpuks ometi ma tunnen ennast hästi. Ma ei maga veel aga teate kui palju häid mõtteid ja taipamisi tuleb öösel? Uskumatult palju. Muidugi võib see tunduda magamata inimese sonimine aga tegelikult on mul täitsa ükskõik kuidas see kõlab. Üle pika aja on mul täitsa ükskõik.

Viimase öö veetsin môeldes, et miks ma ei võiks teha ainult seda mida ma tahan? Sest nii ei tehta. Sest see pole võimalik. Sest ... sest ja blaaa blaaa blaaaa. Aga seda blaa blaad pole vaja üldse kuulata. Me oleme niimoodi harjunud seda, teist või kolmandat peab tegema ja siis nimetame seda mõistlikuks käitumiseks. Kas alati peab mõistlik olema? Tegelikult ju ei pea. No mõned üksikud asjad kus peab ka, näiteks pole mõistlik punase tulega üle tee minna. Neid asju tegelikult pole üldse palju kui mõtlema hakata. Proovi järgi kui ei usu :).

Ja nyyd suur uudis. Ma tegin täna trenni. Ma valisin selle, et vot nüüd täna teen. Ilma ühegi sunnita. Sangpommitrenni. Jumal kui hea see oli. Taevalik. Pärast oled trimmis, õnnelik ja higine. Mis homme saab? Kes teab, äkki teen trenni, äkki ei tee. Äkki loen raamatut aga võib-olla ka mitte. Homme on alles homme ja ma otsustasin, et ei hakka mingeid pikemaid plaane isegi mitte tegema. Mul on mõnusalt aega veel 12 päeva mitte midagi teha ja ma kavatsen nendest päevadest maksimumi võtta, et kõik oma mõtted selgeks mõelda ja elada ainult tänases päevas.

Mis sul esimesena pähe tuleb, et mis on see miski mida me peame igapäevaselt tegema, kuna see on lihtsalt mõistlik?


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?