Uued kristallid ja imelik unenägu


http://data.whicdn.com/images/33787579/original.jpg
Oli mingi periood, kus me Arlega käisime ikka aegajalt väikese ingli poes omale uusi kristalle toomas. Siis läks see periood üle ja nii midagi mul on, mida vahel harva puhastan ja kannan ka. Nãiteks mäekristalli. Rohkem on ta mul küll niisama seina peal, et äkki on kuidagi hea.
Viimasel ajal kisub mind jälle kristallide poole. Eelmine nädal tellisingi mõned uued. Postiga, sest poodi ma ei tahtnud minna.
Esimene valik oli roheline  aventuriin. Valisin selle, sest see pidi aurat parandama, olema külluse ligitõmbaja ja sellepärast , et ma jälle näeksin inimestes ainult head.

Teiseks võtsin ametriini.
Ikka selleks, et aurat parandada ja negatiivseid mõtteid endast välja saada. Kirjas on, et kui aura on parandatud ja negatiivsed mõtted välja aetud, et siis hakkab see kivi andma positiivset energiat ja optimismi. 

Sain oma kivid kätte ja muidugi panin nad kohe käe peale, enne puhastasin natuke heliga ka. Ja siis hakkas mul käsi valutama, niimoodi aeglaselt ronis õlast muudkui allapoole ja allapoole. Lõpuks oli nii valus, et tõstsin oma võrud edasi parema käe peale aga siis hakkas kõht valutama. Võtsin need üldse ära, et äkki ei tohi neid liigpalju hoida.

Täna öösel aga nägin erakordselt selgeid unenägusid ja eriti selge oli see koht. Ma olin mingite veidrate inimestega oma maal ja ma teadsin, et ma ei taha seal nendega olla. Ma ei oskagi seletada, et miks ma ei tahtnud, olid ju iseenesest toredad inimesed, võtsime koos mu kartuli üles ja olid need alles igavesti pirakas kasvanud :). Ilusad, kollased, suured kartulid.

Tulin sealt ära ja läksin linna diskole, et seal on kõik minu moodi inimesed ja see on eriti chill. Läksin sinna tantsuruumi sisse ja seal olid kõikidel, kes tantsisid sellised pandakaru köstüümid seljas, osad kostüümid olid pinkidel valmis uutele tulijatele.  Alguses istun niisama, et ei hakka ikka uut nahka endale selga panema, parem vaatan peale ja imetan, et miks nad kõik sellised välja näevad. Äkki mingi karneval? Aga miks nad kõik täpselt ühesugused on?

Kuid siis olid järsku need imelikud inimesed mul järel ja istusid mu kõrval ning üks väike mustlane muudkui seletas ja seletas midagi ning ma ei tahtnud kohe üldse temast midagi teada. Võtsin siis ka ühe selle kostüümi, et topin selga ja lähen sulan massi ära aga rüü  oli kuidagi väike ja ei mahtunud hästi. Sikutasin seda ikka hoolega ja siis see väike mustlane ütles, et mida sa tast topid, ta on sul ju nagunii valetpidi. Oligi. 


Vahepeal pidin veel ühe inimese nõudmisel talle ühe supi keetma, see oli eriti veider, sest kogu selle supi keetmise ajal ma teadsin, et sellest supist saab alguse üks päris korralik jama ja mina igaljuhul seda suppi kohale viima ei lähe. Seal suure supikeetimise juures olid veel mitmeid kokkasid, kes olid sama mõtlikud, et miks seda nüüd vaja on ja ehk ikka ei peaks seda tegema. Prooviti küll seda suppi ümber ajada või muud moodi ära käkkida aga see supitahtja pani ikka selle potiga lõpuks ajama. Üksi. Suppi loksus üle ääre ja üldse tundus, et sealt paistavad välja üsna koledad lihatükid.

Unenägude nägemine pole minu puhul kuidagi eriline, sest ma näen absoluutselt igal ööl unenägusid, selliseid värvilisi ja seiklusi täis. Vahel mulle tundub, et ma olen hommikul sellest suurest seiklemisest lausa väsinud. Paraku on aga nii, et ma ei mäleta hommikul tavaliselt muud, kui seda, et midagi oli. 

On kaks asja mida me näen nii, et mäletan - üks on kassid ja teine on redelist või trepist üles ronimine. Kui kassi näen, siis tean et pean olema ettevaatlik, sest kogemus ütleb, et siis on alati mingi kuulujutu teema pärast üles tulnud. Või lihtsalt mõne tigeda inimesega kokkusaamine. Ronimisega on aga nii, et kui see ronimise unenägu on siis peale seda kontrollin alati üle kõik oma aruanded vms, sest tõenäoliselt on kas kuskile viga või on midagi olulist välja jäänud. Need kaks asja töötavad aastaid nagu kellavärk.

Kuid nüüd unenägudeseletajad, andke tuld ja seletage mu öö inimesekeeles ära :)Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?