Heategevus, jõululoosid ning niisamajuttu


Sellised teemad siis jõulukalendris. 
Heategevus selles vormis, et kogutakse haiglale mingi aparaadi ostmiseks raha mulle ei meeldi. Lihtsalt ma maksan iga kuu sotsiaalmaksu ja leian, et see on piisav panus. Tean, et see jutt pahandab paljusid, kuid nii lihtsalt on. 

Vähifondi ma annetan aga ma ei saa sellest haigekassa sûsteemist aru, et miks nad ei võiks kõiki abivajajaid aidata? 

Samas annan hea meelega toidupangale või teen kingi mõnele lapsele, kellele vanemad ei saa kinki lubada. Nende kohtade pealt ma olen väga lahke.

Üldse olen ma väga helde neile jagama, kellel tõesti vaja on. Ilma midagi vastu ootamata. Kûll see vastu tuleb ka siis, kui mul vaja on.

Loosipakid. No mina olen seda meelt, et yldse pole vaja kellegile mingit kribu krabu kinkida.
Kuid eks see mis on kellegi jaoks kribu ja mis kellegi jaoks krabu on täiesti individuaalne.

Üldiselt ma arvan, et niisama midagi viia, et oleks kink on mõtetu😉.

Ise ma eriti kingiootaja ei ole. Lihtsalt mul on kõik vajalik olemas ja tõenäoliselt isegi rohkem kui vaja. 

Hetkel ei taha ma muud kui, et ma saaks lahti sellest kerivast paanikatundest. Mõtlesingi, et kui kirjutan siis ehk see aitab. Täna on päev otsa kõhus selline jube ärevus. Miks? Ma tean seekord isegi miks aga ma ei hakka seda avalikut lahkama. 

Proovin lihtsalt teha hingamisharjutusi ja vabaks lasta. Enivei ei saa midagi muuta ja polegi vaja. Ainult et mind häirib, et lihtsalt niisama järsku tuleb see nõme keerav tunne kõhtu ja millegipärast ei ole mul nuppu, mis selle välja lülitaks. Võiks olla. Keegi võiks selle nupu välja mõelda🤗.

Õnneks on kohe kohe jõulud ja siis on mitu vaba päeva järjest. Siis edasi on kõik jõulupuhkusel ja saab rahulikult kõik otsad kokku tõmmata ning aastale joone alla tõmmata.

Mõnusat 2.adventi.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?