Kingisoovitused

Mulle muidugi kingitused meeldivad aga niisama kräppi pole mõtet üksteisele kinkida. Tavaliselt on need kingituseks saadud asjad sellised millega pole midagi peale hakata.

Parimad kingid on näiteks ema kootud sokid, mõni hea raamat vôi küünlad. Siis on kindla peale minek.

Eelmine aasta ma sain 2 kipsit inglit, mida ma muidu liigitaks mõtetu kingituse alla aga need inglid on nii rõõmsa näoga, et said endale kenasti koha aknalaual.

Kindlasti sain ma veel kinke aga meelde ei tule, et mis need olla vôiksid🤔. Sussid vist saime äkki🤔. Aedu joonistatud pildi sain. See mulle meeldib, ripub kenasti seina peal ja ma ootan nyyd millal Aet maailmakuulsaks staariks saab, siis hakkan seda pilti raha eest ilmarahvale näitama😀.

Mõtetute kinkide edetabelis on koledad termotassid. Neid ma olen päris palju saanud. Ma tõesti loodan, et sel aastal ei tule ühtegi termotassi. Võtmehoidjat ka ei taha.

Üldiselt ma arvan, et see kingitrall ja jõuluvana on rohkem väikelastega perede värk. Meile piisab kuusest, sõpradest ja glögist🤗.

Ühes sarjas oli nii, et vanemad kinkisid lastele samad asjad mis eelmisel aastal ja siis lapsed olid häppid, et jeeeeeee. Natuke vaatasid ja siis oli huvi läinud. Rahulikult saab sellisel juhul neid asju ka kolmas aasta kinkida😉. Nipp kokkuhoiuks.

Ise ma ei plaani sel aastal rohkem kinke teha kui kaks ja need on loosipakid. Ûks on töökaaslastega ja teine blogijatega, nii et võin eeldada et saan ise ka kaks kingitust. Nii et kui keegi on lootnud, et ma talle kingi teen, siis kahju kûll aga ei tee.

Endale ise ma plaanin aasta esimesel poolel küll ühe kingi teha aga sellest siis kui kink käes☺.

Mis sinu arvates on eriti nõme kingitus?Kommentaarid

  1. Eriti nõme kingitus on vast mõni seksuaalse alatooniga vidin võõralt või mitte eriti lähedaselt inimeselt.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?