Maaka jôulud vol 3

10.40. Õuest kostub kõva tuul, ilma aknast välja vaatamata võib öelda, jama ilm. Piilusin siiski õue. Lumi oli ära suland, kõik on roheline.

Jõin kohvi ja logelesin edasi. Korraks tekkis mõte, et äkki peaks hoopis linna minema aga vist siiski mitte. Laman ja kuulan parem tuult. Kuradi jama on olla kui mitte midagi teha ei taha ja mingit meeleolu ka pole.

13.25 ja mina jätkuvalt passin horisontaalis. Vaatasin FBs natuke kuuskede ja jõulutoitude pilte. Need vist ei lõpegi ära. Kingikuhjade pilte on ka palju aga nende vastukaaluks ma vaatan parem oma pangaarvet🙃. Kõik on kenasti alles ja pole kribu krabu vastu vahetatud. Hiljuti yks tuttav ytles mulle, et ma arvutan kõik ymber rahaks ja see on oi oi oi kui kolepaha. Ma ei hakanud vaidlema, arvutan kyll jah aga mida mina teha saan, et mulle raha meeldib onju. Raha tuleb nende juurde kellele ta meeldib ja mulle meeldib. Kõik võtan tänuga vastu😉.

Järele mõeldes ytles ta veel, et minu enesehinnang on liiga kõrge ja see mõjutab minu väärtushinnanguid ja arusaama maailmast. Sellega ma nyyd nõus ei ole aga vaidlema ka ei hakka. Ma olen jätkuvalt seda meelt, et igayhel on õigus oma arvamusele. PS. See et ma kodus krooniga ringi käisin ei tähenda, et ma kujutan ette, et olen kuninglikust soost, vaid mulle lihtsalt meeldis see kroon🙄. Nii on. Teraapiat pole vaja😉. Või siis ei saa ma enam ise aru kui väga mul seda vaja on😏.

Edasi tegin õues väikese ringi. Hoovist välja ei saa, sest tee on täielik liuväli. Seega kooserdasin niisama maja ümbruses.

Ühelpool maja on veel talv.

Koristasin väheke ja peaks vist hakkama neid jõule kokku pakkima. Aitab päkapikkudest ja inglikestest.

Jõulud läbi, peksa ei saanud (või noh ära hõiska enne õhtut😏) ja nyyd peaks veel yhe sauna tegema aga kuna ma olen yksi, õues on juba pime ja nyyd ma ei julge õue minna, et sauna puid alla panna. Aitähh õekesed eilsete kummitusjuttude eest🌚.

Kell on 16.43🙄.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?