Maaka jõulud vol2

Päev kulges nii, et lased kassi uksest sisse ja siis lased kassi uksest välja ning siis lased jälle sisse. Vahelduseks annad talle süüa, et ta ikka jaksaks edasi tagasi traavida ja oma kassiasju ajada.
Mina aga proovisin selle jõulutunde endast ikka välja pigistada. Pikem päkapikkude vaatamine ei mõjunud. Nunnud on nad ju küll🙃.
Siis panin õue laternad. Ilus oli. Aga latern on latern ja muud emotsiooni ei tulnud, kui et ilus on☃️. 
Käisin metsaveerel, panin lindudele süüa ja siis panin neile ka ühe laterna kuuse otsa, et nad näeks tulla🎄.
Ilus oli küll. Aga no mitte midagi lummavalt erilist. Kuradi vingats olen aga ma ju niiiii tahaks sellist jõuluvärki noh🙃.

Noh ja siis nikerdasime Toomasega natuke süüteroose ja keetsime glögi. Millepärast oli Toomasel tahtmine nende tegemist õppida. Selline mõnus toas nikerdamise tegevus, võib teinekordki teha.

Siis pikutasin edasi ja vaatasin lihtsat lastesaateid nagu näiteks Piip ja Tuut. Midagi tobedamat on vist üsna keeruline välja mõelda 😮. Lastele tundus, et meeldis, neile kes seal teleka sees palagani vaatasid.

Õhtupoolikul tulid õed oma peredega ja ema sauna. Loomulikult jälle ka jõululaud. Ema oli ikkagi meile kingid teinud, mis siis et oli kokkulepe, et kingid saavad ainult lapsed. Tema argument oli, et me olemegi tema lapsed🙃.

Vähemalt on meil nyyd pakid kuuse all. Ja Allar🎄.


Telekast pole muhvigi vaadata ja näoraamatus keegi peale kuusepiltide midagist ei jaga. Või kui siis kapsa ja vorstipilte.

Kassiga on ka tänaseks kõik, keris teine ennast kapi otsa magama😴.

Aitähh, et lugesid mu täiesti sisutühja postituse lõpuni🤗. Hääd jõulupüha jätku.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?