Paanikahoog - appi ma suren kohe ära!

Ma sain täna paanikahoo. Kui kuu aega tahagi väljendus see nii, et lihtsalt karjusin, siis seekord oli rinnus tugev valu, pea paisus nii, et läheb kohe lõhki ja sõnasid ei suutnud välja öelda. See inimene, kellega selle hetkel koos olin, käitus päris kummaliselt. Ütlesin talle, et ma saan kohe infarki ja mine ãra. No ma mõtlesin, et saan ise hakkam.

Ta pani jooksuga minema. Siis oligi kõik. Täielik udu, hingata ei saa ja kõik jäsemed surisevad. Mõtlesin veel korra, et äkki jõuan ukseni kõndida ja selle jooksiku appi kutsuda aga ei jôudnud. Hoidsin printer abil ennast pysti ja proovisin mitte surra. Jube hirm oli peal.

Õnneks tuli varsti Arle, kellel on aru peas ja sûda õige koha peal. Toppis vett, kutsus abi ja seejärel kiirabi. Vererõhk oli väga kõrge ja ma  ei saanud üldse midagi täpselt aru. Kogu see jant kestis vist kolmveerand tundi, sest kell andis märku, et time move.


Lõpuks sain mingit rahustit ja Arle oli Toomase mulle järgi kutsunud. Lõpp hea, kõik hea.

Aga ma olen Arlele nii tãnulik, et ta tuli ja tegutses ega ära ei jooksnud.
Sõpra tunned hädas!

Ma just mõtlen, et kui keegi ütleks mulle, et sorri ma vist suren kohe ära ja ei saa siin hetkel sinu vigu parandada ja mine ära.

Ma vist ikka tuleks tagasi vaatama, et äkki on tõesti midagi lahti. Aa noh tema oli tahtmise saanud, nädal oli tûhjaks tõstetud ja ega tal minust suurt rohkem tahta polnud.

Nüüd olen kodus voodis, mõnusalt rahulik. Lisaks väga otsusekindel, et sellist asja ma endaga rohkem juhtuda ei lase!!!

Ma tean, miks see juhtus ka. Pidev ajahäda, meeletu kiirus ja kohutavalt palju vingu. Vingumine, kaeblemine ja tagaääkimine - kolm asja mida ma ei salli.

Ausalt - kui tööl kaob töörõõm, jääb alles ainult orjatöö, laipade peal kõndimine ja üksteise süüdistamine ehk tööpiin.

Aga jätke meelde!

Kui näete, et keegi muutub järsku ebaselgeks, ta ei suuda rääkida, ei saa hingata, siis ära jookse nagu jänes, vaid minge appi ja kutsuge kiirabi.

Nii lihtne on - märka ja aita.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?