Täna oli järsku tore olla

Täna öösel magasin. Sügavalt ja mõnuga ning ilma yhegi tableti abita. Ma pole vist viimased viis kuud nii hästi maganud. Kell 7 oli uni läinud ja mõtlesin, et juhuu lähen jooksma. Ei läinud. Tark ei torma. Pikutasin siis niisama poole päevani ja kuulasin audioraamatut.

Selline tahtmine on sees midagi teha, et hakkasin  koristama. Vaikselt ja tasapisi. Pakkisin oma asju lahti, viskasin ebaolulised asjad minema. Siis panin osa oma riided netti myyki. Need mida mul enam kunagi vaja ei lähe 🙄.  Kappi sai kohe ruumi juurde. 

Elu hakkab sisse tagasi tulema. Üle pika aja on selline rahu sees, et kirjeldamatult mõnus on olla. Mitte kuskilt ei valuta, peas ei pigista ja mõtted on selged. Hirmutunnet ei ole, sellist et appi appi, mis homme saab. Homme on lihtsalt homme.

Õhtul käisin naiskodukaitse aastalõpu seminaril Hot Potis. Istusin seal ja selline hea energia oli igal pool. Ma tunnen kuidagi energiaid. Eriti seda mis energia ümber minu on. Tavaliselt on see selline hea vibe mida sa tunned kerana enda ümber. Vahepeal oli ta kadunud ja kõik negatiivne jäi nagu siirup külge. Täna aga tundsin jälle seda toetavad ja liikuvat energiat enda ümber ja kindel on olla. Ehk sellepärast, et ma pole tabletidest uimane.

Ma ei tea mis on homme aga täna on nii hea päev, et olen selle eest nii tänulik 🤗.

Pärast jalutasin natuke linnas. Vaatasin kuuske ja kiiret polnud kuskile. Täpselt selline tunne, kui tahan kuulan transistorit, kui tahan joon kisselli aga kui tahan vaatan lihtsalt kuuske ja aeg ei ole koguaeg loetud🙄. Kuidas saab veel paremaks minna?


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?