Võidab see kellel on surres rohkem asju

Mul on mitu päeva selline rahutus sees nagu mul oleks hirmus kiire kõik vana välja visata ja uuest aastast alustada uue leheküljega. Kõik vana välja! Täna on noore kuu loomine ka, nii et paras aeg uuega alustada.

Olen nüüd kappe ja sahtleid koristanud ning see on hullumajapuhvet kui palju asju mul on, mida absoluutselt vaja ei lähe.
Igasugu mõtetut sodi oli kottide viisi. Need läksid kohe prügisse.

Mõtetu sodi on näiteks mingi algeline jalgrattalukk, mis liigutamise peale hakkab miskit häält tegema. Nii vaikset, et ma peaks ise sealsamas ratta kõrval seisma. Hallo vargakaitse kyll😀.
Mingid kummalised tassid kus on peal nö tahvel ja saad sinna kriidiga kirjutada. Et miks nagu? Pole aimugi.  
Erinevad ajakirjad mida postkasti topitakse. Ma enda arvates viin need kohe paberkasti aga ometi on neid mida ma olen millegipärast koju toonud.
Paelu, pärlikesi ja liimipüstol? Ma ei ole eriti loov inimene ja ma küll ei kujuta ette miks ma olen liimipüstoli soetanud. Loodan, et sellel oli ikka parem mõte, kui et see oli allahinnatud😀. Ju ma tahtsin mingit kaunist kunsti tegema hakata.
Teleturu peenikeseks tegev imemasin. See mille paned kõhu ymber ja siis see annab sulle elektrilööke. No tegelikult iga sutsaka peale natuke hüppad, nii et trenn siiski toimub😆.

See nimekiri on väga pikk, mida kummalist ma kokku leidsin. Oli muidugi ka asju mida võib vaja minna. Näiteks pudel viina😁. Saan viinasokke teha. Ja sokkidest rääkida, siis hunniku ûksikuid sokke sortisin ka välja, mille paariline on pesumasina kaudu kuhugi teisse maailma rännanud.

Riided. Mul on nii palju riideid, et neid ei jaksa ma oma eluaja jooksul ära kanda. Panin oma peenemad ülikonnad müüki ja siis suure osa viin taaskasutuskeskusesse. Lihtsalt ei viitsi neid yles pildistada.

Kingad. Ausalt ma olin ise ka jahmunud kui palju jalanõusid ma olen kokku kandnud. Enamu kõik on lihtsalt karpi jäänudki. Täna õnneks osad neist leidsid uue kodu omale. Vast näevad nüüd ka lõpuks maailma😀.  

Käekotid. Igasugused. Milleks? Ei tea😊. Ma kasutan kahte käekotti vahel ja tegelikult lemmar on yleõla visatav nike kott, mis on mugav ja mahukas.

Ahaa eriti äge komplekt on mokasiinid ja narmastega käekott. Uued. Maideiralt tõin. Ju siis oli plaan kas indiaanlaseks või hipiks hakata. Igaljuhul saab keegi seda minu eest teha😏.

Igaljuhul tuleb suurem taaskasutusring.

Ja rohkem üleliigset kola ei soeta. Ausalt.  Kikukas.

Kui palju sina teed emotsioonioste ja korjad asju, mida sul tegelikult vaja ei ole?


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?