1.nädal - jälle trennilainel

Uue aasta esimene nädal ongi läbi. Ma ei tea keda syydistada (loomulikult mitte ennast), kuid olen nyyd viimase kolme nädalaga kogunud 5kg juurde ehk kaalun jälle täpselt 90,9 kg. Kindlamast kindlam on see, et 8 päevaga ma 10 kilo alla ei võta, nii et see sünnipäeva eesmärk 80kg jääb täitmata. No las siis jääb. Ega selle üle põdemine ka suurt ei aita, pigem tuleb nüüd august välja ronida ja edasi minna.
Aga mul on koguaeg kõht tühi ja ma muudkui söön. Wolf sõidab pidevalt meie maja vahet, et lamavale daamele roogasid tassida. Ei oska midagi öelda. Häbinägu on ees😶.

Aga noh alustame siis otsast. Vähemalt ei kaalu ma 101 nagu eelmiste jõulupyhade aeg.

Analüüsisin oma aastat ja kõik hakkas pekki minema kuskil augusti teisest poolest. Päevade viisi ainult kollaseid punne ehk pidev istumine järjest rohkem kui 45 minutit. Kollaseid punne järjest rohkem ja punaseid ehk trennipunne järjest vähem.  Kontoriinimese värk. Siis olin kaks kuud ehk november ja detsember suht audis ehk suht vähene liikumine. Kuid jah need lisakilod tulid siis kui 15.dets meie kaaluväljakutse lõppes ja mõni siin kohe rihma lõdvaks lasi ning otsustas, et kahet asja korraga teha ei saa ehk süüa ja kaaluda, ning millegipärast otsustas söömise kasuks.

Nüüd ma enam tööl ei käi ja seega ei saa see olla vabanduseks, et miks ma oma tagumikku päevast päeva laiemaks istun😉 ja sööklatoitu söön. Tunnen ka ennast üsna stabiilsena, seega ei saa ma öelda, et kõndisin Sirusesse nii et ma ise ei mäleta. Aasta lõpus kui alguses hommikul medelejevi tabeli jagu tablette sisse sõin oli küll üsna uduseid päevi aga nüüd on see osa läbi ja loodan, et igaveseks.

Täna hommikul tegin endale putru. Mulle pudrud eriti ei meeldi või siis mulle ei meeldi enda tehtud pudrud. Kaerahelves on alati natuke kibe. Täna pesin enne helbeid ikka mitu korda ja alles siis panin potti, lõpus lisasin ühe paki kiirkaelahelbeid mustikaga, et natuke mustikamaitset ka oleks ning võisilma asemele panin sulatatud juustu. No midagi ei ole öelda, täitsa hea puder sai. Äkki peabki pudruhelbeid enne pesema?

Trennis tagasi. Algus oli hoogne nagu ikka:
E - 1 jaanuar. Ei teinud midagi. Vaatasin telekat
T - tegin ettevalmistusi
K - 50 min jooks
N - 120 min kõnd + 50 vesiaeroobika
R - 20 min jooks + 45 min jõusaal
L- 50 min jõusaal + 30 min ujumine
P -  45 min vesiaeroobika

Kokku liikusin 29,1 km ja tegin 50 414 sammu.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?