3.nädal - õpin rahulik olemist

Minu jaoks on jätkuvalt kõige keerulisem niisama olla. Tahan palju teha ja korraga.  Eelmine nädal läks puhta tormamiseks ära. Tuleb veel õppida logelemist. Koguaeg on selline tunne, et see kaks kuud masetsemist tuleb tasa teha. Loll mõte.

Õnneks läks sel nädalal nii, et kolmapäeva ja neljapäeva ma lihtsalt magasin maha. Reedel tundsin korraks süümekat, et kuidas nii aga see läks kohe üle.

Reede õhtul tulid külalised ja mängisime öösel kaheni lauamänge. Nalja sai niipalju, et kõhulihaste trenni polnudki vaja teha😉.
Sain kingiks ego ja reaalsuskontrolli, mis on igati ägedad mängud. Ego oli minu hinnangul lahedam.

Õhtu lõpetasime Eesti mänguga. Oi kui palju asju ma olen ära unustanud.

Nädalavahetusel osaleain Gua Sha massaaźi koolitusel. See on selline huvitav liik, kus põhimõtteliselt kraabid haiguse ära. Kraabitsa ja õliga. Klient on pärast küll sinikates, kuid energia peaks liikuma hakkama ja haigus taanduma.

Ma ise olin mitu päeva enne tugevas alaseljavalus, tõstsin vist selja ikkagi enne ära kui seljavöö sain. Igaljuhul liikuda oli väga valus. 

Tavaliselt panen siis pipraplaastri ja saab ööga korda aga tahtsin lasta seda gua shad kohe enda selja peal proovida.

Ja nüüd trappapaaa...kaks kraapimist ja seljavalu pole enam kuskil. Olen sirge nagu noor pilliroog🤗.

Kuid kirjutan môni päev sellest massaaźiteraapiast lähemalt.

Trennid: kuna eelmine nädal tormasin nagu hull jõudu teha, siis sellel nädala tegin 2 jõutrenni esmaspäeval ja teisipäeval ning siis hoidsin ennast massaažikooliks, sest see tähendab päev täis massaaźi tegemist ja saamist, mis on kehale väga kurnav.

Kaal hakkas õnneks jälle langema aga seda on vähe ja ma ausalt olen selle kaaluteema peale hetkel kergelt öeldes närvis😣😣😣.

Tee mis sa teed, ikka ei liigu. Kui aga ise liiga palju liigud on kohe plaks kilod tagasi. Ma varsti loobun üldse söömisest. Hakkan õhust toituma. Kuid võin pea anda, et siis võtaksin ma ka juurde. Tõenäoliselt kui mind oleks koledatel aegadel koonduslaagrisse topitud, siis ma oleks ka seal olnud priske pontsik😥.

Ühesõnaga see kaal ajab mu hulluks aga ma ei anna alla, vaid proovin edasi. Kuigi ma vahel ise ka imestan juba, et miks🤔.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?