4.nädal läbi. Suhkruvabalt.

Nädal oli kiire ja toimetusi täis. Laupäeval käisin päeval õppemeetodite koolitusel ja õhtul käisime niisama pubis. Mõnus oli🤗.

Ma armastan jalanõusid. Laupäeval  tundsin, et ma lihtsalt pean kaubamajja minema. See oli õige tunne - seal seisid minu uued lemmarid. Kuna need olid nii kreisid, siis oli mul veel vaja uut kotti ja pluusi. Minust saab kõige värvilisem tsikk üldse😁. Juurde võitsin rohelise pluusi ja kollase koti.

Kuid saapad ise on sellised. Vaata kontsa. No on ju ägedad. 

Ülejäänud saak on siin. Kampsun on tegelikult roosa. Soe ja pehme. Koti pidin kontsa pärast soetama, sest mul kollast ega oranzi kotti ei ole.
Trenni sai omajagu tehtud ja toitusin ikka väga tervislikult aga kaalul see ei kajastu loomulikult. Jätan nyyd mõneks ajaks selle kaalumise ära. Pole mõtet. Midagi ei muutu. Mind tuleks kuskile laborisse uuringule saata, et kuidas saab olla võimalik selline asi? 🤔🤔🤔

Pilt räägib rohkem kui 1000 sõna. Looderdamises mind küll sùùdiatada ei saa😣.Oli suhkruvaba nädal. Patukordi võis olla kolm. Laupäeva lõunal pakuti lumepalli suppi ja seda ma lihtsalt pidin proovima. Samamoodi oli pubis joodud õlleke magus. Ylejäänud aja aga vältisin suhkrut niipalju kui sain.

Nyyd tuleb puhkusenädal ja loodan mõnusalt niisama molutada😎.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?