Lugu sellest kuidas ma oma trikoo ära kaotasinKui palju ma olen rääkinud, et ära tee teistele seda mida sa ei taha, et sulle endale tehakse.  Ma tean, et vanasti oli nii, et sinu patud nuheldi laste kätte aga nüüd saad ise kohe nätaki tagasi. 

Neljapäeva õhtul käisime me Toomasega Põltsamaal Siddhatthast Buddhaks raamatu esitlusel, kus 82 teisel leheküljel on kirjas mis on karma. Õppisin ma sellest midagi? Loomulikult mitte.

Eile näitasin Toomasele, et vaata siin kastides on need asjad, mida inimesed spordiklubisse unustavad. Mitte et ma need koju kasti tooks, ei ei. Spordiklubis on sellised kastid, kui midagi maha unustad, siis saad pärast kätte. Vot ja siis ma vaatasin seda kasti ja mõtlesin, et mis inimesed need küll on, kes on niiiiiii lohakad, et oma asjad maha unustavad. Mina küll selline pole.

Täna mina siis panen oma trenniasju kokku, et õhtul vesiaeroobikasse minna ja mida mul pole on trikoo! Oli mul vaja seal eile üleolevalt mõelda!!

Viimane pilt on mul, et eile õhtul tulin basseinist ja panin trikoo nagisse rippuma, edasi on tühi maa. Otsisin kõik kohad läbi aga ei ole. Selge. Unustasin maha. Täna tuhlasin need kastid läbi aga triksi ei olnud. Seega on kas ikka kodus või kuivab kuskil ja jõuab hiljem kasti.

Mis mul muud üle jäi kui  pidin uue trikoo ostma. Kui tõele au anda, siis minu oma tegelikult trenni ei sobinudki, sest selle ülaosa oli nii paljastav nagu oleks Sabrina käest laenatud. Aga no ta oli nii ilus ja mugav ning ma saaksin sellega ikka kuskil basseini ääres patseerida. Seega loodan ta ikka üles leida.
Trikood maksid kuskil sota ringis. Täitsa ulme. Õnneks oli ka allahinduselga riiul, kus oli üks triks täpselt minu number ja värvid olid ka sobivad, mulle igasugu kirju kraam ei meeldi, seega ikka must ja hall. Sain siis selle uue sporditrikoo poolesaja eurtsiga kätte ja lohutasin ennast, et see on kooliraha, selle eest, et ma seal nii tähtis eile olin. Pole vaja olla ninakas!

Kuid siis selgus, et see uus triks on nii fäänsi, et ma ei osanud seda kuidagi selga saada. Poe kuidas tahad, ikka on valesti. No lõpuks mõtlesin välja, kuidas see selga käib ja olin soliidselt kinnikaetud.
Trenn sai tehtud ja sain sellest triksist pärast välja ka. 

Kuid kordan veelkord üle, et ikka meeles oleks – ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse!

PS. Keegi tark võiks mulle nüüd seletada, kuidas sellisesse trikoose nagu pildil sisse poetakse?

Kommentaarid

  1. Mul on samasugune. Pmst nagu sukkpükstesse, kerid õlapaela juurest näppude vahele mööda õlaõmblust ja siis venitad laiali ja siis poed sisse. Jõudu pead rakendama. Väga mugav tegevus ei ole, aga seljas on hea.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. No siis ma ikka lõpuks sisenesin õigesti:D

      Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?