Luupainaja käis painamas

Pilt on näpatud Telegrammi lehelt.
Täna oli kohutav öö. Esiteks ei jäänud ma magama. Nagu silmad kinni panin tundsin kohe kuidas nägu sureb ära ja väga halb hakkab. Tegin akna lahti, et ju mul on vaja värsket õhku. Eriti see ei aidanud.

Lõpuks kui magama jäin, siis pool ööd olin sellises poolunes, kohutav hirm oli ja liigutada üldse ennast ei saanud. Proovisin kogu aeg, et müksan Toomast aga see oli võimatu. Ma ei saanud ennast liigutada. Siis proovisin karjuda. Aga ükskõik kui palju ma ei üritanud ikka ei saanud. Selline tunne oli, et röögid kogu jõuaga aga välja ei tule piusksugi. Lõpuks kuidagi sain ennast täiesti ärkvele.

Võtsin Toomasest kinni, et kui see asi uuesti juhtub, siis ma saan teda kohe näpistada ja ta ajab mu üles. Kõik juhtus uuesti aga näpistada ma teda ei saanud ja pidin kogu selle õuduse uuesti üle elama. Hirmu ma enam ei tundnud aga olin tige ja sundisin seda minema. Lihtsalt ma ei ole nõus, et ma pean selliseid asju öösel üle elama. Välja minu toast. 

Mis kurat see selline on? Tean, et mul on lapsena paar korda see olnud ja ükskord maal olles. Siis sain lõpuks käega vastu seina lüüa ja ehmatasin Aili ikka korralikult ära.

Vanaema rääkis mul kunagi sellist juttu, et luupainajad tulevad sellest, kui keegi kuri inimene sinust halvasti mõtleb. Ainult, et ma ei tea ühtegi kurja inimest. Mu vanaema rääkis üldse selliseid koledaid asju nagu, et luupainaja ajal vaimud kes pole siit maailmast ära läinud, käivad nõrgemaid painamas, et tema energiast toituda jne. Kuna mul energiat suurt pole, siis see oleks selle teooria kohaselt suhteliselt tühi painamine. 

Õnneks oli mul täna hommikul arsti aeg ka ja tema arvas, et ma lôpuks hakkan alles allasurutud emotsioone nö välja laskma ja sellega seoses vôis tulla unehalvatus. Enda arvates olen küll kõik nagu välja öelnud aga ju seda on siis veel vähe. Vaevalt küll.

Igaljuhul ei taha ma ei see asi tagasi tuleks! On kellegil midagi sellist olnud? Mida ette võtsite?

Kommentaarid

 1. pole juhtunud, aga seoses aasta lõpuga on ka minu uni vägagi kehva olnud. Ehk läheb paremaks.

  VastaKustuta
 2. Luupainajaga olen lapsest alates kokku puutunud. Olen ärganud/äratanud öösel üles ka oma vanemad, sest tegin kõrvulukustavat ja moondunud (isa ütles, nagu mingi metslooma/mehe häält) häält enne kui ema mind üles ajas. Mind on üritatud ühe korra ka voodist välja tõmmata/meelitada nii, et mu jalad olid juba üle ääre. Tavaliselt on see olnud hästi vana ja tüse mees (lapsepõlvest) ning hiljem just kui naine. Aga tekitasin endale nö barjääri, sest muu ei aita. Tekibki pingest, ülekoormusest, väsimusest ja ise peab lihtsalt korrutama, et sa oled üle sellest. Isegi naermine aitab. Ja kõik mis aitab ülepinget vähendada eks :)

  Tavaliselt juhtus see minuga mu vanematekodus aga kahel korral sai luupainaja veidi ligi ka mu elukaaslase juures, mis ajas tema igatahes täiesti pöördesse ja hirmutas ära :D Nüüd pole aastaid enam kokku puutunud ent näen see-eest maailmalõpukaid unes.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See kõlab ikka väga jubedalt. Kuidas sa seda barjääri tekitad?

   Kustuta
  2. Lihtsalt kui tundsin et olen väsinud ja stressis, sisendasin enne magaminekut, et ma kavatsen täna magada ja mitte ükski tont ei tule mind segama. Või vaatasin Sõprade osi, eriti just Chandleri nalju. Need aitavad mind siiani igas kehvas eluetapis :)

   Kustuta
 3. Loe enne magamajäämist mõtteis issameie palvet. Pidavat aitama ka siis, kui ei ole usklik.

  VastaKustuta
 4. Täitsa nõus su vanaema jutuga,nii on.Meie teame ja oleme kasutanud tänulikkust,hea tundega öelda ,et aitäh et külastasid.Lihtsalt väikene meeldetuletus ,et kõik juhtub põhjusega.Halvad energiad on igal pool niigi,tõmbad ligi seda ,mida ise tunned ja välja saadad.Pea püsti ja naeratada tuleb a-l-a-t-i :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?