Nyyd siis sain täiskasvanuks?

Täna on selline päev, kus mina sain 40 aastaseks. See kõlab ikka päris suure numbrina, eriti siis kui see nüüd siia must- valgelt kirja panna. 

Pean ütlema, et ma ei ole ennast kunagi eriti täiskasvanuna tundnud. Pigem ikka on koguaeg selline tunne, et aega on küll selle "suureks" saamisega. Kas nüüd oleks aeg? Mõtisklesin selle üle eile õhtul ja ei hakka. Ei taha ja ei hakka. Olen pigem selline edasi nagu siiani. Eks kümne aasta pärast vaatab selle mõtte uuesti üle😁.

Muidu on täitsa tavaline päev olnud. Pidin täna hirmvara ärkama. Enne seitset tulin juba pesust ja kui ma unisena kööki läksin, siis vaatasin et olin juba kohvi valmis teinud. No on ikka vana pea, mõtlesin, sest ma just nagu läksin alles kohvi tegema. 

Kuid peaga on mul kõik korras, Toomas oli vahepeal kiirelt kohvi teinud ja lilled lauale pannud. Tema ikka oskab üllatada🤗.

Aga selle mis ma kingiks sain ei oska vist küll keegi ära arvata😉.

Himustan endale juba jupp aega ühte head seljatuge, millega saab suurte raskustega trenni teha, seda siis ilma selga koormamata. Pole siiani seda ise osta raatsinud ja vot selle ma saingi. See aeg on läbi, kus ma tahtsin kulda ja karda, nüüd tahan seljatuge 😁. 

Ma kavatsen elada nii umbes nii sajaseks ja tahan seda teha terve seljaga ja võib olla käin isegi siis veel body pumpis. Kõik on võimalik.

Niipalju on muutunud, et kümme aastat tagasi ma liigestele ei mõelnud. Tagajärjeks on suure koormusega valu vasakus põlves.

Ahh mis ma ikka siin vigastest liigestest pläran. Igav teema.

No ja siis sain erinevaid kristalle ja imelise ahhaadist käevõru. Nüüd on mul kõik olemas, et suurepärane aasta tuleks. Ma olen viimaste kuudega oma elu nagunii nii peapeale keeranud, et nüüd saabki ainult paremaks minna. Teistmoodi lihtsalt ei ole võimalik.

Eriti tore üllatus oli see, et nägin täna selle aasta esimest liblikat. Kirjut. Ma arvan, et ta ärkas selleks üles, et tulla mulle ütlema, et edasi tulevad põnevad ja värve täis aastad 😉.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?