Vegan päev ehk kuidas kohe kõik pekki läks

Kogu nädal on olnud tohutu tramburai. Vaba aega pole yldse. Selline tahtmine on liikuda ja asju ajada, et vähe pole. Mul pidi nyyd rohkem aega olema aga kalender on täitsa kirjuks bookitud. Aga ma ei kurda teen kõik tegemata asjad ära🤗.

Vähemalt ei ole mul muresid ega hirmuhigi tegemata asjade pärast ja pean ytlema, et olen kohe täitsa ônnelik🙄.

Lisaks on see nädal minu jaoks olnud meeletult valgustav ja huvitav, olen maailma näinud minu jaoks sootuks uue nurga alt. Olen väga tänulik😙.

Kuna teeme koos väljakutse käib täie hooga, siis suurim väljakutse on vegan päev. Ilma lihata saan kenasti hakkama aga piim, munad, juust - nendest loobumine paneb ohkama kyll.

Täna magasime poole lõunani ja siis jutustasime veel tunnikese voodis niisama maast ja ilmast. Kell ühe paiku seadsime sammud Karlova Kohvisse, et seal on kõik puhas taimetoit.

Viga nr 1. Tellisin latte. Väga hea oli. Aga seal on sees piim😣.


Viga nr 2. Võtsin lõunapudru ehk siis kartulitapm tomati, ubade, rohelise sibula ja minu jaoks veel paari tundmatu komponendiga. Keele viis alla. Kuid siis loen mina nende FB lehelt, et seal sees kuskil peidus oli ka feta juust. See tehakse piimast, seega no vegan.

Pãev pole veel alanudki aga minu vegan päev on juba pekkis. Kõmpsisime siis kodu poole ja keegi tore oli oma kodu aknale pannud motiveeriva sildi.
Aknal on silt - sa oled ilus. Naerata. Aitähh Karlova tore inimene🤗.

Otsustasin, et olen siis täna lihtsalt taimetoitlane ja homme olen vegan. Vot nii.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?