5.nädal. Ei kaalu.

Puhkusenädal. Nii veider kui see ka pole aga kodune olles on mul palju rohkem tegemist, kui enne. Iga päevaga ma saan järjest rohkem aru, kui mõistlik on vahel restarti teha. 

Kaalu ma lükkasin laua alla ära. Ta nagunii ei kaalu neid numbeid välja mis mul on vaja. Pigem las see stressor õpib natuke, kes on majas peremees😁. 

Sellest ma aru ei saa - kulutan keskmiselt 2600 - 2800 kalorit päevas.  Söön mõistlikult. Ei lõhverda rämpsu tonnide viisi sisse. Joon palju vett. Ei söö enne magaminekut. Söön hommikul. On vahepalad. Toiduga saan max 1600 kalorit päevas. JA MA EI VÕTA ALLA! Kuidas see võimalik on? Ahhh? Kui keegi toitumisnõustaja tahab ennast proovile panna ja imet teha, siis mina olen katseks nõus. Tule tee võimatut ja kui see õnnestub on sul kindlasti kliente ukse taga reas kuni Narva sillani😁.

Midagi suurt ei juhtunud. Olime Saaremaal, laupäeval saunamaratonil ja pühapäeval ajasin tsipa naiskodukaitseasja. Nagu teada andsin oli trennivaba nädal ja nii oligi. Kõndisin omajagu ja tegin ka mõned jooksusammud aga seda minimaalselt. Puhkus ikkagi ju. 

Lisaks on Elekas FB lehel oriflame toodete loos käimas. Tule tsekka ja osale😉.

Ilusat uut nädalat ja tee ilusaid tegusid!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?